Belediye Personeli Aşılandı

Aşılama çalışmaları kapsamında Kırklareli Belediye Başkanlığı personeli ilk doz Covid-19 aşılarını oldu. Belediye hizmet alanında kurulan aşı noktasında, tüm personel aşılandı.

Covid-19 salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında aşılama süreci ilimizde tüm hızıyla sürüyor. Bu çerçevede Kırklareli Belediye Başkanlığı personeli Belediye hizmet alanında kurulan aşı noktasında aşılarını oldu.
“Vefakar sağlık çalışanlarına üstün gayretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz”
Kırklareli Belediye Başkanlığı tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür ederek; “Kırklareli Belediye Başkanlığı personelimiz, Covid-19 ile mücadele çerçevesinde ilk doz aşılarını olmaya başladı. Belediye hizmet alanında kurulan aşı noktasında, tüm personel, görevini titizlikle sürdüren sağlık çalışanları tarafından gün boyu aşılandı.Aşılanan kitlenin çoğalması ve toplumsal bağışıklığın gelişmesi ile daha sağlıklı ve güzel günlere ulaşacağımıza inanıyor, vefakar sağlık çalışanlarına üstün gayretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. (H.M.Taner)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. yeni mi hatırlandılar 23 Haziran 2021 Çarşamba 05:20:28

    Pandeminin dünya genelinde hızla gerilediği şimdilerde 15 aydır corona virüse mucizevi bir şekilde bağışık yaşayan Belediye çalışanlarının bu sağlıklı direnişlerini kutlarız.