Işıl ile Uğur dünya evine girdi

Kırklareli’nin tanınmış simalarından, “Mete Elektrik” işletmesinin sahibi Arif Mete’nin kızı Işıl, Uğur Kaya ile dünya evine girdi…

İlimizin tanınmış esnaflarından Arif Mete ve eşi Rüveyda Mete’nin kızları Işıl, Şenol ve Semra Kaya çiftinin oğulları Uğur ile yaşamını birleştirdi. 14 Nisan 2019 Pazar günü Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar düğün salonunda gerçekleşen çiftin düğününe çok sayıda davetli iştirak etti. Saat 19.00’dan itibaren Kırklareli’nden birçok kesim düğün salonuna akın etti. Girişte hem misafirlerini karşılayan, hem de davetlilerin çam sakızı, çoban armağanı takılarını kabul eden mutlu çift ve aileleri, gelen herkesle tek tek ilgilendiler. Uzun süren karşılama ve takı töreninin sonrasında ise Işıl ve Uğur, alkışlar eşliğinde danslarını gerçekleştirerek göz kamaştırdılar. Mutlulukları gözlerinden okunan çift daha sonra düğün pastasını da keserek, objektiflere poz verdiler.
Bu özel gece daha sonra hareketli müzik eşliğinde devam etti. Oyun havaları ve yöresel ezgilerle mutluluklarını aileleri, akrabaları, dostları, yakınları ve tüm sevenleri ile paylaşan Işıl ve Uğur gecenin finalinde bir kez daha düğünlerine katılım gösteren tüm davetlilere teşekkür ettiler.
Bizler de Önadım Medya Grubu olarak mutlu çifti tebrik ediyor, bir ömür boyu kendilerine mutluluklar diliyoruz.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol