İlklerin gazetesi Önadım, 27 yaşında

27 yılı geride bırakan Önadım Gazetesi, dün kuruluş yıldönümünü çalışanları ile birlikte kutladı. Başarılarla dolu bir geçmişi geride bırakan Önadım ailesi, yeniliklerle dolu, tarafsız, objektif habercilik anlayışı ile yeni ufuklara yelken açıyor. Doğum günün kutlu olsun Önadım!

Dile kolay, tam 27 yıl geride kaldı… Nice başarılara, olay yaratan haberlere, ufuk açan köşe yazılarına, yazı dizilerine ve gündem yaratan gazete sayılarına imza atan Öznur Tüzün önderliğindeki Önadım Gazetesi dün yeni yaşına basmanın onurunu ve gururunu yaşadı.
Bu anlamlı günü çalışanları ile birlikte kutlayan Önadım ailesi, birlik ve beraberlik tablosu ile göz doldurdu…
Gazetemiz sahibi Öznur Tüzün, kızı Tülin Öznur, kardeşi Demet Tüzün, Medya Grubumuzun yeni eski emektarları ve çalışanlarının katılım gösterdiği ve saat 16.00’da başlayan kutlamada, Tüzün alkışlar eşliğinde 27’nci yıl pastasının mumlarını üfledi.
Anlamlı pastayı kesmeden önce bir konuşma yapan Tüzün; “Kırklareli’nde ilk ofset baskıyı Önadım gerçekleştirdi. Önadım Medya Grubu çatısı altında 2004 yılında gazetetrakya.com’u, 2007 yılında ise ilk video-haber sitesi kirklartv.com’u kurarak, televizyonu olmayan bir şehirde sanal ortamda ilimizde görsel haberciliğin temelini attı. Yine iki dilde yayın yapan Gazete Trakya gazetesi ile sınırları aştı. İlklerin gazetesi Önadım, her daim ilklere imza atmaya devam edecek. Nice yıllara Önadım” dedi.
Alkışlar eşliğinde güne özel hazırlanan pastayı kesen Tüzün, daha sonra kendi elleriyle Önadım ailesi mensuplarına ikramda bulundu. El emeği, göz nuru hazırlanan ikramlıkların lezzeti ise tek kelimeyle mükemmeldi.
Bizleri unutmadılar
Bu anlamlı ve güzel günümüzde bizleri unutmayarak, telefonla arayan, mesaj gönderen ve bizleri ziyaret eden isimler de oldu.
AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz gazetemize gönderdiği mesajında; “Kurulduğu günden bu yana sürekli yenilenerek gelişen, toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel görev sayarak özveri ile çalışan, başta şahsınız olmak üzere sizi ve tüm çalışanlarınızı kutluyor, bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar diliyorum” diyerek gazetemizin doğum gününü kutladı.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık ve Odanın Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Savaş Eskici, doğum günümüzü kutlayarak bizleri tebrik ettiler. MESE İletişim Danışmanlığından Mert Aybars da bir mesaj göndererek, “Önadım gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim” mesajını bizlere iletti. Yine Kırklareli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve Sultan Reyhani Camii görevlisi Mustafa Akalın günümüzü kutlayan isimler arasında yer aldı.
Kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi, saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz. Bu vesileyle Önadım Gazetesinin yeni kuruluş yıldönümünü bir kez daha kutluyor, başarılı, mutlu haberlerin yer aldığı, yepyeni projelerle dolu nice nice yaşlara siz değerli okuyucularımızla ulaşmayı temenni ediyoruz. İyi ki varsın Önadım!

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol