İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, Enez ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. İlk olarak Partide bir değerlendirme yapan partili isimler ardından çarşıya indi. Akalın Pehlivanköy’de düzenlenen PAVLİ panayırına da konuk oldu. Esnaf ve vatandaşları dinlemeye devam edeceklerini dinlemeye devam edeceklerini ifade eden Vekil Akalın, “hem seçim sürecinde verdikleri destek için teşekkür ettik hem de yaşadıkları sıkıntıları dinledik” dedi.
Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Mahmet Akalın, “Enez İlçe Başkanımız Savaş Gündoğdu, İl Genel Meclis Üyemiz Tuncay Taşkın ve yöneticilerimizle birlikte ilçe başkanlığımızda bir araya gelerek yerel seçim sürecine ilişkin çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Daha sonrasında; Enez ilçemizde esnaf ziyareti yaparak hem seçim sürecinde verdikleri destek için teşekkür ettik hem de yaşadıkları sıkıntıları dinledik. Yine Kırklareli Pehlivanköy ilçe Başkanımız Halit Avcu, Babaeski ilçe Başkanımız Ayhan Akcan, partili yöneticilerimiz ve kıymetli dostlarımızla birlikte bir araya geldik. Daha sonrasında; Pehlivanköy Belediye Başkanı Abdurrahman Altuğ’u ziyaret ederek, ilçemizde düzenlenen asırlık olarak bilinen Pavli Panayırına misafir olduk. Panayırın esnafa ve yöre halkına hayırlı olmasını dilerim” ifadelerine yer verdi.
Yorum Yazın
NE ARAMIŞTINIZ ?
ÇOK OKUNANLAR
-
Kupa Canavarı Uzunköprü Masterler!
04 Tem 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Çocuklarıyla girdikleri sınavda üniversiteyi kazanan kadınlar mezuniyet sevinci yaşadı
30 Haz 2024 -
Hasatta sona yaklaşılan Trakya'da buğday üreticisi verimden memnun
02 Tem 2024 -
Tekirdağ'da uyuşturucu operasyonunda 5 zanlı yakalandı
18 Tem 2024 -
Tekirdağ'da plastik atık geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın söndürüldü
18 Tem 2024
ÇOK YORUMLANANLAR
-
Köy Kanununa Günümüzde Kim Uyuyor? Kim Denetliyor?
27 Haz 2024 -
UZO Bir Kez Daha Uyardı, “Herkes Önlemlerini Alsın”
27 Haz 2024 -
Ayçiçekleri Yağmur Bekliyor
27 Haz 2024 -
Edirne'de "dur" ihtarına uymayan alkollü ve ehliyetsiz sürücü kovalamaca sonucu yakalandı
27 Haz 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Kahraman Şehidimiz Doğduğu Köyde Anıldı
27 Haz 2024
Son Yorumlar
- Halil Sert son yolculuguna ugurlandi: Çok çok kıymetli bir insandı ve Çok başarılı bir müdürüydü keskin nişancıydı. Allah gani gani rahmet...
- "Kırklareli için yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz": Kesimoğlu geçen seçimde haksızlığa uğrayıp bağımsız olunca oyumu ona vermiştim. Bu defa sen hem de ...
- Aday Dermenci, partililerle kahvaltıda bir araya geldi : Hayırlısı olsun inşallah kazanırsın ...
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol