İYİ Parti Kurucu İlçe Başkanlarını Tanıttı

İYİ Parti Kırklareli İl Teşkilatlanma Koordinatörü Kürşad Yamaner, basın toplantısının başında verdiği bilgilerde; 17 Kasım 2017 tarihi itibariyle, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in talimatlarıyla Kırklareli’nde Kurucu İl Başkanlığına Savaş Çekinmez’in atandığını, bunun akabinde yapılan çalışmaların neticesinde kurucu ilçe başkanlarının belirlendiğini belirtti. 29 Kasımda yapılan basın toplantısında Kurucu İlçe Başkanlarına mazbataları verildi.
İYİ Parti Kırklareli’nin yaptığı basın toplantısında sırasıyla; Merkez İlçe Başkanı Burcu Özer, Lüleburgaz İlçe Başkanı İbrahim Bölükbaşı, Babaeski İlçe Başkanı İsmet Fıçıcılar, Kofçaz İlçe Başkanı Erdinç Gürbüz, Pehlivanköy İlçe Başkanı Ramazan Gök, Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık, Demirköy İlçe Başkanı Özgür Kınay tanıtıldı. Vize İlçe Başkanının belirlenmesi için görüşmelerin devam ettiğini belirten Kurucu İl Başkanı Savaş Çekinmez, kalan son ilçe olan Vize İlçe Başkanının daha sonra açıklanacağını belirtti. İYİ Parti Kırklareli Kurucu İl Başkanı Savaş Çekinmez, yaptığı açıklamada; ‘’Öncelikle hepimizin mevlüt kandili kutlu olsun. Yoğun çalışmalar sonucunda ilçe başkanlarımızı belirledik. İl ve ilçeler oluşturulurken teşkilatımızın kurucularından Kürşad Yamaner’in de vermiş olduğu isimler de değerlendirilerek ilçe teşkilatlarımız oluşturulmuştur.
İlçe Başkanlarımızın yetki belgeleri kendilerine tarafımdan teslim edilecektir. Bu yolda tüm ilçe başkanlarıma başarılar diliyorum’’ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın

1 Defa Yorum Yapılmış.

  1. Hayırlısı olsun ama 02 Aralık 2017 Cumartesi 00:12:28

    Hayırlısı olsun. Madem yeni bir parti madem yeni bir yol seçtiler artık milliyetçi MHP ile özdeşleşmiş ülkücü jargonları da geride bıraktıkları davaları gibi kenara koysalar. Rol çalmasalar.