“Yönetimin değişime ihtiyacı var”

Birol Kaplan 13 Ocak 2018’de yapılacak olan Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf Odası seçimi öncesi Başkanlığa adaylığını açıkladı. Basın Mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Kaplan; “16 yıldır değişmeyen oda yönetiminin artık yeni bir değişime ihtiyacı olduğunu gördük. Bizlerin derdini bilen, bizlerle iç içe olan, gerçekten ve gönülden çalışacak, odamıza katkı sağlayacak yeni bir ekip oluşturduk” sözlerini vurguladı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen kahvaltıda yönetimini de halka tanıtan Birol Kaplan; “Değerli basın mensupları, 13 Ocak 2018 yapılacak olan Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf Odası seçimlerine adaylığımızı açıklamak için burada toplanmış bulunmaktayız. Çok kıymetli esnaf ve sanatkâr arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, 16 yıldır değişmeyen oda yönetiminin artık yeni bir değişime ihtiyacı olduğunu gördük. Bizlerin derdini bilen, bizlerle iç içe olan, gerçekten ve gönülden çalışacak, odamıza katkı sağlayacak yeni bir ekip oluşturduk” diye konuştu.
Günün birlik ve beraberlik günü olduğunu vurgulayan Birol Kaplan; “Bu ekiple odamıza daha güzel hizmetler vereceğimize, üyelerimizi birbiri ile kaynaştıracağımıza ve tanıştıracağımıza, hep birlikte güzel projeler yapacağımıza inandık. Bu vesile ile seçimlere katılma kararı aldık. Bütün üyelerime hayırlı uğurlu olsun. Siz değerli basın emekçileri aracılığı ile sevgili üyelerimize seslenmek istiyorum; Bugün birlik ve beraberlik günüdür. Yaşam koşullan her geçen gün biraz daha ağırlaşmakta olduğu günümüzde, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılması için hepimizin arasında dayanışmanın zorunlu olduğu kanaatindeyim. Sizlerde böyle düşündüğünüz için bugün burada hep birlikte el eleyiz odamızın ve bizlerin amacı birbirimiz arasında birlik ve dayanışma ruhunu güçlendirmek iyi günde ve kötü günde birbirimizin yanında olmak, birbirimize destek olmaktır” şeklinde konuştu.
Yapılan basın açıklamasının ardından Birol Kaplan ve beraberindekiler hep birlikte fotoğraf çekildi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol