Yeni Başkan Uygul Mazbatasına Kavuştu

26 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen Merkez İlçe 37. Olağan Kongresi’nde Gürcan Saatçı’yı geride bırakarak yeni Merkez İlçe Başkanı olan Özgür Uygul, mazbatasını aldı. 29 Ocak Çarşamba günü Kırklareli Adliyesi’nde mazbatasını alan Uygul’a pek çok partili de eşlik etti. Uygul mazbatayı aldıktan sonra ilk yaptığı açıklamada, “Sizlerden almış olduğumuz güç ile CHP bayrağını en yukarılara taşımak için tüm gayretimizi ortaya koyacağımızı bir kez daha vurguluyorum” dedi.

29 Ocak Çarşamba partililerle beraber Kırklareli Adliyesi’ne giden çiçeği burnunda başkan Özgür Uygul, mazbatasını aldı. Uygul’u tebrik ederek elini havaya kaldıren eski ilçe başkanı Gürcan Saatçı, Uygul’a görevinde başarılar diledi.
“CHP bayrağını en yukarılara taşımak için
tüm gayretimizi ortaya koyacağımızı
bir kez daha vurguluyorum”
Mazbatasını aldıktan sonra ilk açıklamasını gerçekleştiren Başkan Uygul, “Bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp heyecanımıza ortak olan çok kıymetli dava ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sizlerden almış olduğumuz güç ile CHP bayrağını en yukarılara taşımak için tüm gayretimizi ortaya koyacağımızı bir kez daha vurguluyorum. Bizler inandık sizlerde inanın “Her şey Çok Güzel Olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol