“Vatandaşların talepleri dinlendi, çözüm yolları sunuldu”

AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı Parti Binası’nda dün halk günü düzenlendi. Halkın yoğun katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda vatandaşların sıkıntıları görüşülerek çözüm yolları arandı. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Recep Patron, İl Sekreteri Hüsamettin Özsoy ve Sosyal Politikalar Başkanı Cemal Narin vatandaşların taleplerini dinledi, çözüm yolları sundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanlığı halkın sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor. Bu kapsamda her pazartesi geleneksel olarak yapılan halk toplantılarının biri de dün İl Başkanlığı Binası’nda yapıldı. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Recep Patron, İl Sekreteri Hüsamettin Özsoy ve Sosyal Politikalar Başkanı Cemal Narin vatandaşlarla tek tek görüştü, sorunları dinledi, çözüm yolları sundu. Oldukça verimli geçen toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, “Öncelikle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda halkımızla yüz yüze, samimi bir ortamda görüşerek Kırklareli ve onlar için yapabileceğimiz işler hakkında konuşuyoruz. Halkımız şehirde yaşanan sıkıntılara birebir şahit olduğu için bizlerle diyalog halinde oluyor. Bizlerde halkımızın sorunları dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyoruz. Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz. Her hafta oldukça verimli toplantılar geçiriyoruz.
“Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum”
Halkımıza olabildiğince fazla yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Onların yaşadığı her sıkıntıya, probleme elimizden geldiğince ortak oluyoruz ve bunları bilen halkımız da her hafta gerçekleştirdiğimiz halk toplantılarına yoğun katılım gösteriyorlar. Onların sevgisi ve inancı her şeyin üstünde yer alıyor. Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum. Bize bu görevi layık gören halkımız için çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki vatandaşın derdi bizim derdimiz. Onların da bize karşı sevgisini gördükçe daha fazla çalışmak için kendimizde güç buluyoruz.“ ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol