Vatandaşlar istedi Hakan Ediş yaptırdı

Akalar Mahallesi Kiremithane Sokakta bulunan vatandaşlar aşırı hız yapan araçlar nedeniyle kasis konulması için Akalar Mahallesi Muhtarı Hakan Ediş’le yaptığı görüşme sonuç verdi. Hız kasisi konulması için başvuruda bulunan Ediş’in talebi kabul edildi. Kırklareli Belediyesi ekipleri tarafından sokakta gerekli çalışma yapılarak kasislerin montajı yapıldı.

Akalar Mahallesi Kiremithane Sokak sakinlerinin sokaktan hızlı geçen araçlar nedeniyle şikayetçi olması sokağa hız kasislerinin konulması ile noktalandı. Durumu Mahalle Muhtarı Hakan Ediş’e bildiren mahalleli Ediş’in yaptığı başvuruların sonuç vermesi ile mutlu oldu.
İl Trafik Komisyonuna başvuruda bulunan Ediş, komisyonun aldığı karar sonrası Belediye Ekipleri ile Kiremithane Sokak’a gelerek hız kasislerinin montajını yerinde izledi.
Ediş. “Trafik Komisyonuna Kiremithane Sokağımızda aşırı hız yapan araçlar ve oluşturdukları tehlikelere istinaden hız kesici kasisler talebimiz yapıldı ve geçtiğimiz gün itibariyle başvurumuz sonuçlanarak gerekli yerlere montaj yapıldı. Bütün Komisyon üyelerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
“Teşekkürler Hakan Ediş”
Yapılan çalışma sonrası vatandaşlar Hakan Ediş’e teşekkür etti. “Mahallemizde bazı araçların hızlı gitmesi sonucunda kazalar yaşanabileceği ihtimalini Muhtarımıza bildirdik. Muhtarımızda gerekli çalışmaları yaparak isteğimiz geri çevirmedi ve gerekli yerlere başvuruda bulunarak kasisin yapılmasını sağladı. Önce Muhtarımız Hakan Ediş’e ve daha sonra katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol