Vali Osman Bilgin ‘den Lüleburgaz’a ziyaret

Vali Osman Bilgin 25 Haziran 2018 Pazartesi günü Lüleburgaz İlçesine ziyaretlerde bulundu. 300 Yataklı Lüleburgaz Devlet Hastanesi ile 20 Üniteli Lüleburgaz Ağız Diş Sağlığı Merkezi'ni ziyaret eden Vali Bilgin daha sonra Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Silivri Muhtarı Dursun Saykın’ın yakınlarıyla görüştü

Vali Osman Bilgin Lüleburgaz’a gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında inşaatı devam eden, 300 Yataklı Lüleburgaz Devlet Hastanesi ile 20 Üniteli Lüleburgaz Ağız Diş Sağlığı Merkezi'ni ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu. Daha sonra Vali Bilgin Sivriler Köyü Muhtarı geçmiş olun ziyaretinde bulundu.
Vali Bilgin’den Sivriler Köyü
Muhtarına Ziyaret
Kırklareli Valisi Osman Bilgin aynı gün silahlı saldırı sonucu yaralanarak Lüleburgaz Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan Sivriler Köyü Muhtarı Dursun Saykın’ı ziyaret etti.
Vali Bilgin Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Silivri Muhtarı Saykın’ın yakınlarıyla görüştü, hastanın durumu hakkında doktorlardan ve sağlık çalışanlarından bilgi aldı. Vali Bilgin daha sonra hastanede tedavi gören diğer hasta ve yakınlarıyla görüşerek, tüm hastalara acil şifa ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol