Vali Osman Bilgin, Kurban Bayramı’nı Kutladı

Pazar günü idrak edeceğimiz Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kırklareli Valisi Osman Bilgin, “Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir” dedi.

Vali Osman Bilgin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Vali Bilgin mesajında şu görüşlere yer verdi;
“Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayram sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, yaşlı, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, toplumsal kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerindendir. Unutulmamalıdır ki; Sevinç ve mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.
Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın, ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur ve barış getirmesi temennisiyle, bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, şükran ve minnetle anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.”

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol