Vali Orhan Çiftçi, “Vatandaşla Buluşma” toplantısına katıldı

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, vatandaşların isteklerini, arzularını, şikâyetlerini dinlemek ve vatandaşlarla bir araya gelerek toplumun tüm kesimlerine ulaşarak daha etkin, daha verimli, daha hızlı hizmet sunulmasını amacıyla vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, 08 Eylül 2017 Cuma günü (dün) Mustafa Dalcalı İlköğretim Okulunda düzenlenen “Vatandaşla Buluşma” toplantısında Vali Çiftçi, tüm vatandaşların tek tek isteklerini dinledi. Kurum Müdürlerinin de hazır olduğu toplantıda vatandaşların istekleri ve sorunları dinlenilerek ilgili kurumlara gerekli talimatlar verildi.
"2017-2018 Eğitim Yılı Güvenlik, Uyuşturucu ve Okul Servisi”
Toplantısı Yapıldı…
Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, dün ayrıca, Kırklareli Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen “2017-2018 Eğitim Yılı Güvenlik, Uyuşturucu ve Okul Servisi” konulu toplantıya katıldı.
Vali Orhan Çiftçi Başkanlığında gerçekleşen toplantıda; Okullarda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanarak Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, öğrencilerin güvenli bir şekilde servislerle taşınması ve öğrencilerin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri gibi konular görüşüldü.
Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Köy ve Mahalle Muhtarları, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Okul Aile Birliği Başkanları ile ilgili kurum amirleri katıldılar.
(Kırklareli Valiliği)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol