Vali Ekici'den bir dizi ziyaret

Kırklareli Valisi Birol Ekici, kurum kuruluş temsilcileri ve köyleri ziyaret ederek yoğun çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Pehlivanköy'ü ziyaret eden Kırklareli Valisi Birol Ekici, aralıksız devam ettiği köy ziyaretleri kapsamında Pehlivanköy İlçesine bağlı Yeşilova, İmampazarı ve Kumköy Köylerimizi ziyaret etti.
Vali Ekici programı kapsamında, Yeşilova Köyü muhtarı Ertuğrul Mutlu'yu, İmampazarı Köyü muhtarı Mehmet Emin Titrer’i ve Kumköy Köyü muhtarı Adem Dal’ı ziyaret ederek, köyleri hakkında bilgiler aldı. Muhtarlık ziyaretlerinin ardından Vali Ekici, köylerimizde halkımız ile bir araya gelerek, köylerimizin gelişimi için devletimiz tarafından devam eden ve planlanan projeleri değerlendirdiler. Kırklareli Valisi Ekici'nin Pehlivanköy İlçesine bağlı köy ziyaretlerinde, Pehlivanköy Kaymakamı Erdoğan Beypınar ile ilgili kurum ve kuruluş yetkilileri de hazır bulundular.
Vali Birol Ekici, Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti. Vali Ekici Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Vali Ekici, Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ali Dermenci 'den birlik çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.
Vali Ekici, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Ekici, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Birol Ekici, beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu ile gerçekleştirdiği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinde, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı öncesi okullarda yürütülen fiziki hazırlık çalışmaları, İlimizin genel eğitim durumu ile planlanan ve devam eden projeler hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun ve Müdür Yardımcılarından brifing aldı. (Haber Merkezi)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol