Vali Çiftçi, OSB’de Üretim Tesislerini ziyaret etti

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, 30 Kasım 2017 Perşembe günü Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti. Vali Çiftçi Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren, Migiboy Tekstil San. ve Tic. A. Ş, Tatsan Helva San.Tic. Ltd.Şti., Yüzüak Makine İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti., Klaas Parlar Otomotiv Makine San.Tic.A.Ş. ve Farma-Tek İlaç San. Tic. A.Ş. üretim tesislerini ziyaret etti. 

Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren, Migiboy Tekstil San. ve Tic. A. Ş, Tatsan Helva San.Tic. Ltd.Şti., Yüzüak Makine İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti., Klaas Parlar Otomotiv Makine San.Tic.A.Ş. ve Farma-Tek İlaç San. Tic. A.Ş. üretim tesislerini ziyaret eden Vali Orhan ÇİFTÇİ, işletme sahiplerinden üretimleri hakkında bilgiler alarak Kırklareli’nin Sosyo-Ekonomik, Kültürel gelişimi ile İlimiz istihdamına katkı sağlayan işletme sahiplerine teşekkür etti.  
Çok sayıda tedavi grubunda ürünleri bulunan, 2 farklı yerleşke ve saha kadrosu olarak toplam 279 kişiye istihdam sağlayan Farma-Tek İlaç San. Tic. A.Ş. de tüm personel ile bir arada öğle yemeğine katılan Vali ÇİFTÇİ, burada yetkililer ve çalışanlar ile sohbet etti. (Kırklareli Valiliği)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol