Uyuşturucu tacirine İmaj darbesi

Pehlivanköy’de bir istihbaratı değerlendiren Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, “İmaj” isimli uyuşturucu madde arama köpeği ile gerçekleştirdikleri çalışmada 1 kilo 240 gram kubar esrar, 4 adet “fişek” olarak tabir edilen satışa hazır hale getirilmiş kubar esrar, 388 gram kenevir tohumu ile çeşitli aletler ele geçirdi. Olayla ilgili bir kişi tutuklandı.  

Kırklareli’nin Pehlivanköy ilçesi Akarca Köyü’nde bir istihbaratı değerlendiren Kırklareli İl Jandarma komutanlığı ekipleri, H.G isimli şahsın Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti yaptığını tespit etti. Jandarma ekipleri tarafından 07 Eylül 2019 günü yapılan arama ve kontrollerde şahsın ev ve eklentilerinde 1240 gram kubar esrar, 4 adet fişek olarak tabir edilen satışa hazır hale getirilmiş kubar esrar, 388 gram kenevir tohumu, 1 adet elek, 1 adet bağ makası ve 2 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.
Uyuşturucu Madde Arama Köpeği İmaj ile yapılan aramada geçen uyuşturucu madde ve aletlere el konulurken şüpheli H.G. yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol