Üçler Pide Bank resmi açılışını yaptı

Mikail Doğu ve Günalp Ferit Kaya’nın sahibi olduğu Üçler Pide Bank, Kırklareli’ndeki resmi açılışını dün yaptı. Gerçekleşen açılışa vatandaşların katılımı yoğun oldu. nesinin orasının cami olacağı fakat henüz hiçbir şey belli değil. Bu resmiyet kazanmadı” dedi.

Her geçen gün Kırklareli’ne değişik tatlar ile buluşmaya devam ediyor. Bir süredir hizmet veren Üçler Pide Bank, 20 Haziran Çarşamba günü saat 12.30’da resmi açılışını yaparak Kırklareli’nde hizmet sektörüne yeni bir halka ekledi.
Mikail Doğu ve Günalp Ferit Kaya ortaklığında açılan Üçler Pide Bank açılış günü vatandaşların da ilgisi yoğun oldu. Kırklareli için değişik ve güzel bir tat olduğunu söyleyen Mikail Doğu, “Bu gün burada açılışımızı gerçekleştirdik. Çok güzel bir yoğunluk var. Vatandaşlarımızdan teşekkür ediyoruz.
7-24 vatandaşımızın hizmetindeyiz. Çeşitli pidelerimizle vatandaşlarımızın hızlı bir biçimde karınlarını doyurmalarını sağlayacağız. Sektör itibariyle ve sunduğumuz tatlar, hızlı bir biçimde karınlarını doyurmak isteyenlere daha çok hitap ediyor. Bizde bunu en iyi biçimde yerine getirerek halkımıza hizmet edeceğiz”

Yorum Yazın

3 Defa Yorum Yapılmış.

  1. halk da bazen kurdela keser 21 Haziran 2018 Perşembe 16:55:43

    Bank sektör resmi açılış ve 7/24 pide salonu... Kutlu olsun. Bu habere sızan "cami" lafını pide salonu sahibi kişiler ciddiye alsınlar zira işyerleri yıkılıp yerine açlar ve işşizler için bir cami yapılıverir bu iktidar tarafından.

  2. Mikail Doğu'yu tanımam. Ferit Kaya'yı ticaret icabı tanıdım. Şimdi de bankalar caddesinin en işlek dükkanı olan küçük pidecinin yanına açtığı pideci vesilesiyle istemeden hatırladım. Üstelik bu 2. açılışı. Üstelik Ticaret Odası'nda idari ekipte. Küçük pideciyle aralarındaki insani yahut ticari ilişkisini bilmem ama komşusunun ekmeğine kan doğrayan insanların Allah düşürmesin aç-biilaç kalsam o dükkana girmek istemem. Kırklareli'de böyle davranan biri daha vardı. Kim bir işi tuttursa aynısını aynı yerde yapardı. "Ayıp" denen şey var... Haa bir de şekersiz dondurma yazmışlar onun yerine "tatlandırıcılı" yazsınlar. En az şeker kadar zararlı olan...