Trafik canavari üç can daha aldi, kazada yaralanan muhabirimiz Semih Arabacilar yogun bakimda

Ülkemizde her yil binlerce kurban verdigimiz trafik canavari, geçtigimiz Pazar günü 3 can daha aldi. Istanbul-Edirne arasinda TEM otoyolu’nun Çorlu’ya bagli Ulas mevkiinde meydana gelen kazada aralarinda gazetemiz muhabiri Semih Arabacilar’in da bulundugu araç, Kenan Arslan yönetimindeki 34 UC 8941 plakali kamyona arkadan çarpti. Aracin sürücüsü; Öznur Yapi Ins. ve Tic. A.S.’nin danismani ve Önadim Medya Grubu sahibesi Öznur Tüzün’ün 20 yillik mesai arkadasi Cevat Efe, Kirklareli’nin taninan isimlerinden ve Nur Butik’in sahibi Nuran-Zeki Arabacilar çiftinin yakin dostlari Vildan Onan kaza yerinde hayatini kaybetti.

 Vildan Onan’in ablasi Nurdan Onan ve Nuran-Zeki Arabacilar çiftinin ogullari, gazetemiz muhabiri Semih Arabacilar ise yarali olarak Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldirildi. Yaralilardan Nurdan Onan hastanede yapilan tüm müdahalelere ragmen kurtarilamazken, muhabirimiz Semih Arabacilar ameliyata alindi. Gazetemiz yayinlandigi esnada halen yogun bakimda bulunan Semih Arabacilar’in, Çorlu Devlet Hastanesi’ndeki tedavisi devam ediyor.

Nurdan ve Vildan Onan dün gözyaslari arasinda topraga verildi

Kazada hayatini kaybeden Cevat Efe’nin cenazesi dün topraga verilmek üzere Istanbul’a gönderilirken, Nurdan ve Vildan Onan kardeslerin cenazeleri de Kirklareli’ne, Hizirbey Camii’ne getirildi. Anneleri Nurten Onan’in güçlükle ayakta durdugu cenazede; merhumelerin erkek kardesi Hakan Onan, yakin akrabalari, Istanbul‘dan gelen çok sayida dostlari ve sevenleri hazir bulundu. Ikindi namazina müteakip kilinan cenaze namazinin ardindan naaslar, Kirklareli Mezarligi’nda gözyaslari arasinda topraga verildi.

Bizler de Önadim Medya Grubu olarak Onan ailesine bassagligi; Cevat Efe, Vildan Onan ve Nurdan Onan’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

Halen Çorlu Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan muhabirimiz Semih Arabacilar’a da ‘büyük geçmis olsun’ der, biran önce aramiza dönmesini tüm ekip olarak Allah’tan dileriz.

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Allah rahmeteylesin

  2. Allah rahmet eylesin kızlar sizi çok ama çok özlüyorum

  3. Canim vildanim.nurdanim guzel kalpli insanlar..nur icinde yatin.sizi hic unutamiyorum.

  4. Kızlar dün aramızdan ayrılalı 14 yıl oldu unutulmadiniz kalbimdesiniz canlarım nur içinde yatın ❤️❤️❤️