TRAKYAKA Kırklareli’nde toplandı

Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), Haziran ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısını Kırklareli Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Toplantıda Süt ve Süt Ürünleri Mali Destek Programı Rehberinin hazırlanması konusunda ve Interreg Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında “Horizon 2100” adlı projenin başvurusu ve uygulanmasına yönelik olarak Genel Sekretere Yönetim Kurulu tarafından yetki verildi.

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kırklareli Valisi Osman Bilgin başkanlığında yapılan toplantıya Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan,  Edirne Valisi Günay Özdemir, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Ajans Yönetim Kurulu toplantısı Genel Sekreter Mahmut Şahin’in gündemi arz etmesiyle başladı. Süt ve Süt Ürünleri Mali Destek Programı Rehberinin hazırlanması konusunda ve Interreg Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında “Horizon 2100” adlı projenin başvurusu ve uygulanmasına yönelik olarak Genel Sekretere Yönetim Kurulu tarafından yetki verildi. Dilek ve temennilerin iletilmesinin ardından toplantı sona erdi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol