“Senin De Bir Dikili Ağacın Olsun"

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO),Başkanı Soner Ilık, Kırklarelileri "Senin De Bir Dikili Ağacın Olsun" Kampanyası’na katılmaya davet etti. 

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), Kırklareli ve Tekirdağ’ın oda ve borsaları ile Trakya Kalkınma Ajansı'nın (TRAKYAKA) desteğiyleEdirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından"Senin De Bir Dikili Ağacın Olsun" Kampanyası’na tam destek veriyor.
Orman yangınlarında tahrip olan yerlerin ağaçlandırılması için başlatılan kampanyanın çok önemli olduğunu vurgulayan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık şunları kaydetti:
“Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) öncülüğünde Edirne Valiliği’nin 29.08.2019 tarih ve 8849 sayılı onayı ile ülke genelinde başlatılan "Senin De Bir Dikili Ağacın Olsun" Kampanyası’nıdestekliyor, tüm doğaseverlerin de desteğini bekliyoruz.
Keşan'da meydana gelen yangınlarda 60 dönüme yakın ormanlık alan kül oldu.Bu bölgenin ağaçlandırılmasına sponsor olmak için kampanya başlatıldı.Yangınlarda tahrip olan yerlerin ağaçlandırılması ve yeni ormanların kurulması için düzenlenen kampanyada bir fidan bedeli 10 liradır. Fidanlar için yardımlar toplamak üzere ETSO bünyesinde bir hesap açıldı. Toplanacak para ile o bölge ağaçlandırdıktan sonra Trakya'da yeni ormanlar oluşturabilir. Bu yardımlar toplanıp, yanan ormanların ağaçlandırılması için Tarım ve Orman Bakanlığı'na aktarılacak.Ormanlarımızı artırmak için elimizden geleni yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Kampanyaya Katılmak İsteyenler İçin Hesap Numarası:
Hesap Adı : Edirne Ticaret ve Sanayi Odası
Şube : T.C. Ziraat Bankası Edirne/Selimiye Şubesi
IBAN :TR 4200 0100 2471 3211 1461 5179 (KTSO)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. bu kaçıncı fidan masalı 04 Eylül 2019 Çarşamba 17:23:23

    Zoka yutacak hali kalmamış millet sormaz mı hani o kendine hizmetle milyarder olmuş politik eskinin ektiği dört küsür milyay ağaç fidanından sonra yer mi kaldı yeni fidanlara?

  2. Istranca ormanları katledilirken ocağına incir ağacı dikilmiş halkdan fidan parası dilenmek "suratsızlığı" yanında Çin Operasının "surat değiştirme- Bian Lian" majik sanatı bir hiç kalır!