Şehidimiz son yolculuğuna uğurlandı

Irakın kuzeyi Pençe- Kaplan harekât bölgesinde, meydana gelen araç kazasında, şehit olan Babaeski'li Hemşerimiz Ulaştırma Piyade Yarbay Rasim Sayın’ın naaşı Edirne İli, Havsa İlçesi, Yolageldi köyünde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Şehidimize Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

IRAK'ın kuzeyi Pençe-Kaplan harekat bölgesinde meydana gelen araç kazasında şehit olan Yarbay Rasim Sayın'ın Kırklareli’ni yasa boğdu. Geçtiğimiz gün Babaeski ilçesinde yaşayan ailesine verilen acı haberin ardından Şehit ailesinin evine Türk bayrakları asıldı.
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, anne ve babaya taziye ziyaretinde bulunurken, acılı aileye başsağlığı dileklerini sundu.
Yarbay Rasim Sayın'ın şahadet haberi İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde yaşayan eşi Sevda Sayın'a da iletildi.
Son yolculuğuna uğurlandı
Irakın kuzeyi Pençe- Kaplan harekât bölgesinde, meydana gelen araç kazasında, şehit olan Babaeski'li Hemşerimiz Ulaştırma Piyade Yarbay Rasim Sayın’ın naaşı Edirne İli, Havsa İlçesi, Yolageldi köyünde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Cenazeye Kırklareli Valisi Osman Bilgin de katılım gösterdi.
İl Genel Meclisi’nden başsağlığı
Kasım ayında 2021 yılı bütçesini hazırlamak için tam mesai yapan Kırklareli İl Genel Meclisi dün 14’ncü birleşimini gerçekleştirdi. Saat 10.00’da Aydın Karakoç başkanlığından toplanan Meclis, taziye mesajları ile açıldı. CHP Grup Başkanı Abdullah Mutluer, üye Tarık Dökmeoğlu, Tarık Akın ve AK Parti Grup Başkanı Nihat Sağlam şehidimize Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına ise başsağlığı dilediler.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol