Sabıkası kabarık hırsız yakayı ele verdi

İlimizde Demirtaş Mahallesi, Akalar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi Yayla Mahallesi ve özellikle de Karacaibrahim Mahallesinde apartmanların birinci katına balkonlardan giren hırsız yakalandı

Kırklareli Merkezde Demirtaş Mahallesi, Akalar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi Yayla Mahallesi ve özellikle de Karacaibrahim Mahallesinde apartmanların birinci katına balkonlardan giren hırsız kamera görüntülerinden tespit edildi.
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekiplerinin son bir aylık süreçte sürekli aynı metotla ve aynı bölgede gerçekleşen hırsızlıklarla ilgili çalışmalarını derinleştirdi. Hırsızlık meydana gelen adreslerin bulunduğu sokak ve civarlarında kamera görüntülerini toplayan polis ev hırsızının S.G (1992-Kırklareli doğumlu) olduğunu tespit etti ve uzun süren takip sonucu S.G isimli hırsız saklandığı ikametinde 09.01.2022 günü yakalandı. Hırsızın yakalanmamak için sürekli farklı evlerde kaldığı ve benzer hırsızlıktan çok sayıda sabıkasının olduğu öğrenildi. Şüpheli S.G işlemleri için 10.01.2022 günü adliyeye sevk edildi. (T.Öznur Tamtürk)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol