Pınarhisar’da kadın olmak ayrıcalıktır

Pınarhisar Belediyesi, kadınlar için güzel bir etkinliğin altın imza attı. Düzenlenen gezi ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı İhsan Talay, etkinlik ile ilgili bilgi verdi.
Kadınlara özel gerçekleştirilen etkinliklerden bir yenisine daha imza atan Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay “Pınarhisarlı Kadınlarımıza Yönelik Düzenlediğimiz Kültür Gezileri Kapsamında Planladığımız İzmir Gezisi ilçemizde gerçekleşen yoğun çalışmalardan dolayı 5 Ağustos Tarihine ertelenmiştir. İzmir gezimiz için kayıtlar 10 Temmuz Pazartesi Günü başlayıp, 3 Ağustos Perşembe Günü son bulacaktır. İzmir Gezimiz için herhangi bir konaklama olmayacak, Gidiş 04 Ağustos Cuma Günü Saat: 21.00'da olup Dönüş 05 Ağustos Saat: 21.00 da olacaktır.
İzmir Gezimiz Kapsamında Gezi Rotamız şu şekildedir; Tarihi Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Efes Antik Kent, Kordon Boyu, Şirince Köyü. Gezi rotamız yol ve ulaşım aksamaları nedeniyle farklılıklar gösterebilir” sözlerini dile getirdi. (E.Yıldırım)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Pınarhisarın kültür gezileri konusunda özellikle de kadınlara bu konuda pozitif ayrımcılık gösterdiği haklı bir şöhreti var. Tebrikler İhsan başkan.