Önadım’ın gurur günü

7 Kasım 1992 yılında çıktığı yolda hep bir adım önde olan Önadım Gazetesi, Kırklareli’ni ve Trakya’yı  tarafsız, doğru ve objektif habercilik misyonu ile tam 26 yıldır haberdar etmeye devam ediyor. Değişime ayak uyduran vizyonu, geniş kadrosu, teknolojik gelişmelere açık yapısı ile her geçen yıl kendini daha da aşan Önadım Gazetesi, yarın 27’nci kuruluş yıldönümünü kutlayacak…

7 Kasım 1992 yılında kurulan Önadım, o günden bugüne Kırklareli'nin, Trakya'nın kısacası tüm halkın sesi olmayı sürdürüyor. 26 yılını geride bırakan Önadım, her geçen dönemde güçlenerek yoluna devam ediyor. Bugün Önadım 27 yaşında!

"Halkın Sesi" sloganıyla 7 Kasım 1992 yılında kurulan Önadım, dile kolay bugün tam 27’nci yaşına bastı.
Kurulduğu günden bu yana büyük yol kat eden ve sadece yazılı olarak değil, görsel ve işitsel anlamda da halkı haberdar etmek için tüm teknolojik olanakları sonuna kadar kullanan, tarafsız, doğru ve dürüst haberciliğin eş anlamlısı Önadım 26 yılı geride bıraktı… 1992 yılında çıktığı bu yolda gazetemizin şu andaki sahibi Öznur Tüzün'ün önderliğinde yoluna emin adımlarla devam eden Önadım, yine Tüzün'ün sahipliğinde Kırklar Haber gazetesinin kurulması ile isminin bir medya grubu, bir marka haline geleceğinin de sinyallerini vermişti.
İletişim dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte 2004 yılında gazetetrakya.com, 2007 yılında kirklartv.com'un sanal alemde tıklanmaya başlamasıyla, Önadım daha da güçlendi. Rumeli Life ile dergicilik alanında "bende varım" diyebilen Önadım, eski adıyla Trakya Gündemi, şimdi ki adıyla ise Balkanları sesi haline gelen Gazete Trakya, sadece Kırklareli'nin değil tüm bölgemizin sesi olmaya aday olduğunu pekçok kez kanıtladı. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Önadım, onadimgazetesi.com ve kirklarhabergazetesi.com web siteleri ile okuyucularını hiçbir zaman habersiz bırakmamaya kararlı olduğunu gösterdi. Radyo Kırklar ile ilimizde internet radyoculuğunda önemli bir boşluğu doldurmaya aday olan Önadım hedeflerini tek tek gerçekleştiriyor. Bölgemizin 1 numaralı medya kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Önadım Medya Grubu bünyesine Uzunköprü Adalet Gazetesini de katarak, sınırları aşmayı sürdürüyor. Uzunköprü Radyo Televizyonun haklarını da alan Önadım Medya, çok yakında ilimizin en büyük ihtiyacı olan televizyon kanalı projesini hayata geçirecek.
Önadım, Kırklareli haberciliği adına yepyeni projelerini hayata geçirmeye devam edecek.
Hep beraber daha nice nice mutlu yaşlara, mutlu yıllara. İyi ki doğdun Önadım!

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol