Önadım ‘sınır’ tanımıyor

Her daim Kırklareli’nin ve tüm Trakya’nın aktif medya kuruluşu olduğunu gösteren Önadım Medya Grubu, tüketici gazetesi Çarşı Trakya’nın ve diğer gazetelerimizin yayın politikasında yararlı değişiklikler yapmak adına dün önemli bir toplantı gerçekleştirdi.

Önadım Haber

1992 yılında yayın hayatına başlayan Önadım Gazetesi’ni 2000’li yılların başından itibaren seviye seviye yükselten Öznur Tüzün, Önadım Medya Grubu çatısı altındaki yayın organları ile kısa sürede Trakya’nın en güçlü, en aktif medya kuruluşlarından biri oldu. 2004 yılında Kırklar Haber, gazetetrakya.com ile Gazete Trakya gazetesi, 2007 yılında kirklartv.com ve ardından gelen radyokirklar.com, yine 2016 yılında yayın hayatına başlayan Gazete Kırklareli 

İle bünyemize katılan Uzunköprü Adalet Gazetesi ve son olarak 2018 yılı ile birlikte “merhaba” diyen Çarşı Trakya ile Önadım ailesi her geçen dönem daha da büyüdüğünü bir kez daha gözler önüne serdi.
Lokomotif yayınımız Önadım Gazetesi; şehrin nabzını tutan, sadece ilimiz gündemini değil, ülke gündemini de takip eden bir yayın olma ilkesi ile yoluna kararlılık ile devam ediyor. 2004 yılında kurulan ve kısa sürede Kırklareli’nin en etkin gazetesi olan Kırklar Haber Gazetesi de aynı ilkeler doğrultusunda okuyucularını “haberdar” etmeyi sürdürüyor. “Trakya Gündemi” ismiyle yayın hayatına başlayan, “Gazete Trakya” adı ile Balkanlara açılma hedefini güden köklü gazetemizin hedefleri de büyük.
İlimizin alternatif gazetesi; “Gazete Kırklareli” ise 2016 yılında ilk sayısını çıkarmasına rağmen, şimdiden sadece Kırklareli’nin değil, tüm Trakya’nın gazetesi olma yolunda ilerliyor. Uzunköprü Adalet Gazetesi’ne bünyesine katarak Trakya’da söz sahibi olma kararlılığını bir kez daha kanıtlayan Önadım, 2018 yılına girerken yayın hayatına soktuğu Çarşı Trakya ile bu hedefini perçinliyor.
Web siteleri ve sosyal medya hesapları ile her daim Kırklareli’nin ve tüm Trakya’nın aktif medya kuruluşu olduğunu gösteren Önadım Medya Grubu, tüketici gazetesi Çarşı Trakya’nın ve diğer gazetelerimizin yayın politikasında yararlı değişiklikler yapmak adına dün önemli bir toplantı gerçekleştirdi.
Önadım Medya Grubu sahibi Öznur Tüzün başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Önadım Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ferdi Kurtbayram, Kırklar Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Taner, Çarşı Trakya Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Erkan Gökçen, Önadım Gazetesi Fahri Muhabiri Ertan Bayer ve Kırklar TV Sorumlusu, Haber Muhabiri Şefik Kenar katıldılar.
Toplantıda özellikle Çarşı Trakya’nın tüm Trakya çapındaki okuyuculara ulaşması adına önemli kararlar alındı.
Yine diğer yayınlarımızın Trakya genelinde kitlelere ulaşması anlamında önemli adımlar atılmasına karar verildi.
Sadece Kırklareli sınırları içerisinde değil, tüm bölgemizde etkin bir şekilde yayınlarımızın okuyuculara ulaştırılmasının önemi sıklıkla vurgulandı.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol