Önadım Medya Grubu Ses Getirmeye Devam Ediyor

Basın Hayatı Dergisi’nin 45.Sayısında Önadım Gazetesi’nden ‘’Çeyrek Asırlık Bir Gazete’’ başlıklı yazı ile detaylı şekilde bahsedildi. Önadım Gazetesi’nin 1992’den bu yana yayın ilkelerinden sapmadan Kırklareli Halkı’nın sesi olduğu belirtilen yazıda, Önadım Medya Grubu’nun büyümeye devam eden bir basın-yayın grubu olduğu ifade edildi.

Gazeteciliğin doğduğu yer olan Babıali’yi Kasım-Aralık sayısının kapağına taşıyan ‘’Basın Hayatı’’ dergisi, Kırklareli’nin yerel basınının amiral gemisi olan Önadım Gazetesi’ne sayfalarında geniş yer ayırdı.
2017’nin son sayısı olan Kasım-Aralık ayı Basın Hayatı dergisinde, Önadım Medya Grubu bünyesinde yer alan basın-yayın organları arasında yer alan; 26.yaşına yeni giren Önadım Gazetesi’nin, Trakya’nın tek video haber web sitesi Kırklar TV, internetten kolayca ulaşılabilecek müzik ve haberin adresi Radyo Kırklar, başta Kırklareli olmak üzere Trakya’nın nabzını tutan günlük haber gazeteleri Kırklar Haber Gazetesi ve Gazete Kırklareli, Uzunköprü’de yayın yapan Adalet Gazetesi, TV 22 ve Radyo 22 hakkında yeni nesil yayın yapan medya grubu olarak bahsedildi.
‘’Çünkü Biz Önadımız, Her Zaman Bir Adım Öndeyiz’’
Önadım Gazetesi’nin ilk sayısında belirtilen misyon gibi gerçeklere neşter vurmaya, karanlığı aydınlatmaya, uyuşukluğu çözen kalemlere tanık ve tanışık olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz, çünkü biz Önadımız, her zaman bir adım öndeyiz şeklinde belirttiğimiz medya grubumuzun görüşlerine derginin sayfalarında yer verildi.
Basın İl Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, yılın son ‘’Basın Hayatı’’ dergisi hakkında yaptığı açıklamasında; ‘’45. sayımızla bir kere daha sizlerle beraber olurken, 2017 yılını da geride bırakmış oluyoruz. Teknoloji dev adımlarla gelişip hayatımıza hayal edemeyeceğimiz kadar yenilikler ve kolaylıklar sunarken, insanlığın mutluluğunu ve huzurunu bozmak için de en az o kadar gayret sarf ediliyor. Bırakın 50-100 yıl öncesini, 15-20 yıl evvel sahip olmadığımız imkânlar bugün önümüzde “kolaylık” olarak arzı endam ederken, daha rahat ve güvenli bir hayat yaşadığımızı söyleyemiyoruz. Özellikle ülkemiz bu bağlamda zor günler geçiriyor.
Herkesin her şeyle ilgilenip ahkâm kesmesi yerine, kendine düşen görevi en iyi şekilde yapması, en iyi çözüm şeklidir. Hepimiz işimizi en iyi şekilde yerine getirirsek, toplum olarak, millet olarak daha iyi yerlere gelmeyi hem hak ederiz, hem başarırız.
Kurum olarak biz bu anlayışla 2017 yılını elimizden geldiğince değerlendirmeye, yerel basınımıza günün şartlarına uyum sağlayacak şekilde yardımcı olmaya ve katkı sunmaya çalıştık. İyinin iyisi her zaman vardır. Ama derler ki mükemmel iyinin düşmanıdır’’ dedi.
Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Daha nice 25 yıllara. Başarılarınız daim olsun.