Önadım Medya Grubu Seçimin Nabzını Tuttu

Önadım Medya Grubu 15 farklı noktada sahadaki ekipleri ile hem canlı yayınları hem de anlık haber akışıyla Kırklareli’nde seçim nabzını tuttu

Türkiye 24 Haziran seçimlerinde yüksek katılımla sandık başına giderek vatandaşlık görevin yerine getirdi. Ülkemizin her köşesinde yediden yetmişe birçok vatandaşımız oy kullanarak tercihini yaptı. İlimiz Kırklareli’nde de hemşerilerimiz 24 Haziran sabahının erken saatlerinden itibaren ilgili sandıklarının yer aldığı okullara giderek oylarını kullandılar.
Önadım Medya Grubu tam kadro olarak ilimizdeki seçim sürecini yakından takip etti.
Kırklar TV ‘de ki canlı yayınlar ve sosyal medyada son dakika gelişmeleriyle seçimin Kırklareli ayağındaki nabzını tuttu.
Seçim heyecanın yaşandığı illerden biri olan Kırklareli Önadım Medya grubunun çalışanları tartışılmaz habercilik anlayışı sayesinde seçimde yaşanan gelişmeler hakkında Kırklareli halkına istikrarlı ve hızlı bir şekilde bilgi sağlamayı başardı.
Bütün okullardaki oy kullanma sürecini an ve an takip eden Önadım Medya Grubu gerek sahada gerek ise Medya grubumuz binasında bulunan çalışanlarısayesinde seçimin genel sonuçlarına kadar ildeki gelişmeleri ve kritik durumları izleyici ve okuyucularla paylaştı.  
Süreci yakından takip eden muhabirlerimiz Önadım Gazetesi  sorumlu yazı işleri müdürü ve muhabir Ferdi Kurtbayram, Kırklar Haber Gazetesi sorumlu yazı işleri müdürü H.Murat Taner, Trakya Çarşı Gazetesi sorumlu yazı işleri müdürü Erkan Gökçen, Kırklar TV  yayın yönetmeni Şefik Kenar  ve haber muhabirlerimiz Volkan Abuy, Berke Mitap, Güfte Çelik, Hüseyin Çamlı’yla birlikte seçimde yaşanan gelişmeleri anı anına kamuoyu ile paylaştılar.Özelikle sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile sandık başında yaşananları takipçilerine aktaran muhabirlerimiz saatler 17.00’ı gösterdiğinde de görevlerinin başındaydılar.Oy sayımı esnasındaki son gelişmeleri en hızlı ve doğru şekilde aktaran Önadım Medya Grubu Pazar günü boyunca en renkli seçim manzaralarını da paylaştı.İşin en önemli ve sevindirici boyutu ise Kırklareli’nde her seçimde olduğu gibi bu seçimde de herhangi bir taşkınlığın , tartışmanın sonuçları vahim olan üzücü bir olayın yaşanmaması oldu.
Önadım ekibi sahada olduğu kadar, gazetemiz tesislerinde de seçim yoğunluğu yaşadı. Uzunköprü Adalet gazetesi ekibi, ilçede seçimi takip ederken, Medya Grubumuz sahibi Öznur Tüzün ve kızı Tülin Öznur liderliğindeki ekibimiz; Gazete Kırklareli Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Furkan Kayan, Gülben Gökçen, Gülşah Gülocak, Nihal Şensöz, Yasemin Gökçen, Yakup Varlı, Deniz Çelik, Murat Açıkgöz, Emirhan Soylu, Lüleburgaz’da Ertan Bayer, Uzunköprü’de; Furkan Onur Öztaş, Aytuğ Bediz ve Emre Güler gecenin geç saatlerine kadar ter döktü...
Bizler Önadım Medya Grubu olarak gerçekleşen seçimin ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyor yayınlarımızın; Doğru, tarafsız, ilkeli yayın anlayışını sürdüreceğini bir kez daha önemle vurguluyoruz.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol