O Ses Türkiye’de Lüleburgaz rüzgarı

TV8’de yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın sunduğu “O Ses Türkiye” yarışmasının 4 Kasım 2017 Cumartesi günün akşamı yayınlanan bölümünde Lüleburgaz’da özel bir okulda müzik öğretmeni olarak çalışan iki çocuk sahibi 26 yaşındaki Gökhan Yeniada yarıştı. 

Sezen Aksu’nun Karaağaç isimli şarkısını seslendiren Gökhan Yeniada, performansıyla Yıldız Tilbe ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı.
Yıldız Tilbe’nin, Yeniada için yorumu “Namelerinde bir Trakyalılık var. Sesin biraz Tarkan’ı andırsa da yorumun hiç benzemiyor. Heyecanlı olsan da bizi bu heyecanın hiç rahatsız etmedi.”dedi.
Murat Boz ise Yeniada için, “Şarkı çok zor bir şarkı, biraz çekindin ilk başta ama sonra iyi toparladın. İyi bir tenorsun aynı zamanda.”dedi. Yeniada, Murat Boz’un takımını seçerek bir üst tura yükseldi.

Yorum Yazın

2 Defa Yorum Yapılmış.

  1. Bunu haber yapan ne önemlidir anlamış değilim. Adam sadece Lüleburgaz'da öğretmenlik yapan biri Burgazlı bile değil. Bunu da geç eğlence içerikli bir yarışma programı. Sanırsın bilim yarışmasına girmiş haber olmuş. Daha önceden de kırklareli'den Ramço'yu ve başka Trakyalıları izlemiştik. Hemşerilik hissiyle ilerleyen aşamalarda en bet seslisini bile sms oylarıyla öne çıkartabileceğiniz bir yarışma. Hepsi bu.

  2. birde survivor erdi vardı. o napıyor yarışmadan sonra :)