Millet Bahçesi tartışılıyor

İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, Kırklareli Merkez’de İstasyon alanında yapılacak Millet Bahçesi için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak projenin görsellerini paylaştı. Paylaşımla birlikte görseller üzerinden de bir tartışma başladı. İhale işlemlerinin Ocak ayında yapılmasının planlandığını bildiren Karakoç’un paylaştığı görseller üzerinden başlayan tartışmada bir kesim projenin ilimize hayırlı olmasını dilerken bir kesimde projeyi fazla karışık ve Kırklareli’ne uygun bulmadı. 

Karakoç, paylaşımında; “İstasyon alanında Kırklareli Valiliği tarafından yaptırılan Anıtlar Kurulu'ndan onaylanan Millet Bahçesinin projesi. İhale işlemlerinin OCAK ayında yapılması planlanıyor. Kentimize hayırlı olması dileğiyle. Edirne girişinden ofis binalarının son noktasına kadar takip edilebilir. Stadyum nokta olarak alıp  incelenebilir” ifadelerine yer veriyor.

Kırklareli Merkez’de yapılacak Millet Bahçesi projesi için İstasyon alanında görseller ortaya çıkarken söz konusu görselleri sosyal medya hesabından paylaşan İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, paylaşımıyla birlikte bir tartışmayı da başlattı.
Paylaşımında; “İstasyon alanında Kırklareli Valiliği tarafından yaptırılan Anıtlar Kurulu'ndan onaylanan Millet Bahçesinin projesi. İhale işlemlerinin Ocak ayında yapılması planlanıyor. Kentimize hayırlı olması dileğiyle. Edirne girişinden ofis binalarının son noktasına kadar takip edilebilir. Stadyum nokta olarak alıp incelenebilir” ifadelerinde bulunurken Karakoç’un paylaşımı sonrası yapılan yorumlara bakıldığında yorum sahiplerinin ikiye bölündüğü göze çarptı. (M.Taner)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Gayet güzel bir girişim 23 Aralık 2020 Çarşamba 21:02:14

    Bu bölge senelerdir yeşil alan olması yönünde özellikle çevrecilerin üzerinde tepindiği nemalandığı bir konu değil miydi ? Şimdi devlet eliyle millet bahçesi olarak yeşil alan olarak üstelik halk için kllanılacak bunun nesine ikiye bölünmüş olsun millet ? Hani "ranta heba edilecek yüksek binalar yapılacak" diye veryansın yapanlar yine bu çevreci kesim değil miydi ? Ne diye ikiye bölünmüş olsun halk ? Devlet yapıyor diye mi ?