MHP’de İl ve İlçe Başkanları toplantısı

Önceki gün İl ve İlçe Başkanlığı toplantısını gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’ndeDerya Bulut ve Burhan Coşkun gururu yaşanıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi olarak belirlediği iki isme İl Başkanı Şaban Savaşan plaketle teşekkür etti.

MHP Kırklareli İl ve İlçe Başkanları toplantısı MYK Üyeleri Derya Bulut ve Burhan Coşkun'un katılımıyla önceki gün gerçekleştirildi. Toplantıda MHP 13. Olağan Kongresine kadar ilimizden ve bölgemizden hiç MYK Üyesi olmadığını belirten MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, bu gururun tüm teşkilatın çabasının neticesi olduğunu vurguladı. Kırklareli’nden Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kuruluna iki ülküdaşlarının girmesiyle MHP’nin daha etkin ve yetkin olacağını belirten Savaşan, "MHP varsa Kırklareli için umut her zaman vardır" dedi.Toplantı, İl Başkanı Şaban Savaşan'ınMYK Üyelerine plaket taktim etmesiyle sona erdi. (H.M.Taner)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. yüz partinin işlevleri 05 Nisan 2021 Pazartesi 11:41:04

    Theodore Roosevelt: "Siyasi partiler siyasetçilerin ayırdetmeksizin onları kendi bencil amaçlarına hizmet ettirmede kullandıkları süflî menfaatler vasıtalarıdırlar."