"Lüleburgazspor'u neden çıkmaza sürüklüyorsunuz?"

Lüleburgazspor'da istikrarın sağlandığı başarılı bir dönemin ardından yine kaos yeniden baş gösterdi.
Lüleburgazspor taraftarları sosyal medya istifa eden yönetimi topa tuttu. Yapılan açıklamada istifa sürecine değinerek Lüleburgaz Taraftarları, "Bilindiği üzere Lüleburgazspor Başkanı Cevat senkardesler istifa ettikten sonra başarısız sonuç almaya devam eden takımımız futbolcuların alamadıkları ücretler aynı zamanda kulüp binasında yerlerde battaniye üzerinde uyumaları belediyemizin yolladığı günlük tek öğün kumanya harici yemek yiyememeleri. bu konuları Fahri Başkanımız Şenol Turan ve Mustafa Ebinç sert bir dille Metin Açıkgöz'e dile getirdikleri de metin açıkgöz istifa ediyoruz. Gelin kulübü alın açıklaması yapmıştır. Bu duruma istinaden Mustafa Ebinç iddialı bir yönetim kurup adaylığını açıklamıştır" ifadelerini kullandı.
"Karar defterleri nerede?"
Yeni aday olacak isimlerin olduğunu ifade eden Lüleburgaz Taraftarları, "Karar defterleri üzerinde Kulüp Müdürü Müge Kadir hoca ve Fatih Akyel sürekli bir çalışma üzerindeydiler. Herkes biliyor kırıcı olmamak adına ses çıkarılmadı. Bazı taraftarlar yüzlerine rahatsızlıklarını belirttiler. Şuan yeni yönetim adayları karar defterlerini sorduklarında kaçıyorlar ve açıklama yapmıyorlar" dedi.
"Lüleburgazspor'u neden çıkmaza
 sürüklüyorsunuz?"
Yapılanların Lüleburgazspor'a zarar verdiğinin altını çizen Lüleburgaz Taraftarları, "Soruyoruz neden karar defterlerini saklıyorsunuz açıklayamadığınız bir şeyler mi var? Şüpheler doğru mu? Çıkın açıklamanız neyse anlatın. Transferin kapanmasına son 4 gün kaldı. Çalışmalar anlaşılan futbolcular var neden Lüleburgazspor'u çıkmaza sürüklüyorsunuz?" sözlerini ifade etti. (Ş.Kenar)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol