Lüleburgaz Film Akademisi ‘nin iki öğrencisi Çiçero filmi kadrosunda

Lüleburgaz Film Akademisi ‘nin iki öğrencisi 2019 yılında vizyona girecek olan Çiçero filminde staj yapma fırsatı kazandı. Ayla filminin yapımcısı Mustafa Uslu, Lüleburgaz Film Akademisi ‘nin iki öğrencisine Çiçero filminin çekimlerinde sanat yönetmeni asistanı olarak staj yapma imkanı tanıdı.

Lüleburgaz Film Akademisi ‘nin iki öğrencisi 2019 yılında vizyona girecek olan Çiçero filminde staj yapma fırsatı kazandı.
2017 yılında vizyona girerek yüksek gişe hasılatına ulaşan ve hikayesiyle halkımızın çok sevdiği Ayla filminin yapımcısı Mustafa Uslu, Lüleburgaz Film Akademisi ‘ne vermiş olduğu sözü tutarak Lüleburgaz Film Akademisi ‘nin iki öğrencisine Çiçero filminin çekimlerinde sanat yönetmeni asistanı olarak staj yapma imkanı tanıdı.
 Mustafa Uslu ‘nun yapımcılığını, Serdar Akar ‘ın yönetmenliği üstlendiğini ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu ‘nun ise başrolünde yer aldığı Çiçero Filmi 2019 yılında vizyona girecek.
Lüleburgaz Film Akademisi Proje Koordinatörü Dilek Çakır konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘’Lüleburgaz Film Akademisi olarak yaklaşık 3 ayda çok yol kat etti.İmkânlar ölçüsünde yol almaya devam edeceğiz.Mustafa Uslu’ ya bir ay önce Lüleburgaz Film Akademisi’ ne verdiği sözü tuttuğu için Film Akademisi olarak teşekkürlerimizi sunarız.Öğrencilerimizi çabalarından ve isteklerinden ötürü tek tek tebrik ediyorum. Çocuklarımızın yolları açık olsun.’’ dedi.


Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol