Koşdemir; “Yepyeni projeler ile 2018’e doğru”

Kırklareli Kavaklı Belediyesinde döşenen parke taşları dışında yol çalışmalarının da devam ettiğini belirten Başkan Gürel Koşdemir; “Halkım için ve beldemi en iyi görüntüye getirebilmek için durmak yok yola devam” dedi.

Seçildiği günden bu yana yaptığı çalışmaları ile Kavaklı beldesini en iyiler arsına sokmak için çalıştığını belirten Başkan Koşdemir;
“Beldem en iyi ve en güzel projeleri hak ediyor. Bizde bazı programlara katılamıyoruz. Belediyemizde arka-
daşlarımız ile birlikte beldemiz için en yapabileceğimizi düşünüyoruz, ve 2018 yılı bize çok proje getirecek” dedi.
“Stadımız hazır”
Başkan Gürol Koşdemir stadın hazır durumda olduğunu belirtti.

Koşdemir “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu bizzat şahsımla iletişime geçerek stada ismini vermeyi düşündüğümüz için belde halkımıza ayrı ayrı şükranlarını dile getirdi. Ancak yakın zamanda vefat eden milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun adının verilmesinin milli sporcumuzun isminin ölümsüzleştirilmesi adına daha uygun olacağını ifade ederek, KAVAKLI NAİM SÜLEYMANOĞLU FUTBOL STADI olarak değiştirilmesini daha uygun buldu. Açılışa gelmek istediğini belirterek belde halkımıza sevgi ve saygılarını iletti. Bizde kendilerine teşekkür ediyorum”
“Büyük sorun korumuz, ona sahip çıkalım”
“Kavaklı Meşe Korusu Tabiat pakında yeni yapılan kamelyalarımıza kimliği belirsiz kişi yada kişilerce zarar verildi. Hizmete zarar verilmesini kınıyoruz. Kamu malına zarar vermek suçtur. Hizmetlere zarar vermek insanlık dışıdır. Yapılan hizmetlere bu şekilde zarar veren kişiler unutmamalıdır ki; buralar aynı zamanda kendilerinin de ödedikleri vergilerle yapılıyor.Bu tür çirkin davranışları kimler hangi amaçla yapıyor bilemiyoruz, ancak gerekli yasal işlemler en kısa sürede başlatılacaktır”
“Toplu iş sözleşmesi
imzalandı”
“2018-2019 yılı Toplu İş Sözleşmesi Hizmet-İş Sendikası ile imzalandı. Hem işçinin hem belediyenin hemde sendikanın ortak noktada buluşarak önce insan, önce emek ve aynı zamanda imzamız işçinin kararıdır. İlkesine riayet ederek işçilerimizin de memnun olduğu 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi, Hizmet –İş Sendika Başkanı Reşat Kaya, Şube Mali Sekreteri Fetih Albayrak, İşçi Temsilcisi Hayati Altıntop ve işçilerimiz eşliğinde imzalandı.
İşçilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol