Köpeği önce ıslattı sonra odunla dövdü

Kırklareli’nin Demirköy İlçesine bağlı İğneada Beldesinde bir işletmede yemek yiyen şahsın masasının altındaki sokak köpeği işletme sahibinin hışmına uğradı. İddiaya göre işletme sahibi M.G. masanın altındaki köpeği önce ıslattı sonra odunla dövdü. Masada yemek yiyen şahıs ise Jandarmaya giderek şikayetçi oldu. 

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı 3 Ağustos 2022 tarihli günlük olaylar bültenini yayınladı. Bültende 02 Ağustos 2022 tarihinde, İl Jandarma Komutanlığı Harekât Merkezine 1 olayın intikal ettiği bu olayda 1 şahsın yakalandığı tutuklanan olmadığı bildirildi. Bültende meydana gelen tek olayın 02 Ağustos 2022 günü, saat 22.30 sıralarında meydana geldiği bildirildi. Demirköy’e bağlı İğneada beldesinde yaşanan olayda S.G. isimli şahıs bir işletmede yemek yediği sırada işletme sahibi M.G.’nin masanın altında yatan sokak köpeğini önce ıslattığını daha sonra odun parçası ile vurarak kötü muamelede bulunduğunu beyan ederek şahıstan şikâyetçi oldu. Söz konusu köpeğini sağlık durumunun iyi olduğu belirlenirken olayla ilgili adli işlem başlatıldı. (E.YIldırım)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. ettiğiyle edilecek ötede 04 Ağustos 2022 Perşembe 18:30:08

    Ülke ölçekte olgunun belde ölçekte temsilini vermiş öte tarafta o köpek suretine girip doyasıya dövulecek olan adam kılıklı vahşi yaratık