Kırklarelispor, CRİPTOSWAPS ile sponsorluk imzaladı

TFF 2. Lig takımlarından Kırklarelispor, kripto para alım satım platformu CriptoSwaps ile bir buçuk yıllık isim ve sırt sponsorluğu anlaşması imzaladı. CriptoSwaps Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Cıbır, “Kırklareli’nin plaka kodu 39 olduğu için 39 milyon adet token çıkarma kararı aldık. 5 Ocak 2022 itibariyle sadece Türkiye değil tüm dünyada Kırklareli tokeni CriptoSwaps borsamızdan satmaya başlayacağız.”dedi. Kentteki bir tesiste düzenlenen imza törenine Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, Kulüp Yöneticileri, CriptoSwaps Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Özkan Cıbır katılım sağladı. Cripto-Swaps ailesine teşekkür eden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can “Kırklareli şehri için Kırklarelispor için tarihi bir gün yaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta CriptoSwaps Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Cıbır’dan bize bir telefon geldi, Kırklareli ve Kırklarelispor için yatırım yapmak istediklerini söy-lediler. Burada Edirnespor Kulübü Başkanı Şavaş Üner de aracı oldu.  Kripto firmaları tarafından özellikle TFF 2’inci Lig ve 3. Lig olsun tüm kulüplere inanılmaz derece de ya-tırımlar yapılıyor.

Bilindiği üzere bizim kulüp gelirlerimizle ilgili özellikle de sabit gelir konusunda ciddi sıkıntılar var. Daha doğrusu sabit gelirimiz hiç yok. Bundan öncesinde kripto para konusunda geçtiğimiz haftalarda başka bir yatırımcıyla görüştük ve neredeyse anlaşma noktasına gelmiştik. Ancak Özkan Bey Kırklareli için önemli rakamlar verdiği için ve samimiyetine inandığımız için Kırklarelispor’umuza uygun olduğuna ikna olduk. Her iki taraf için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Ayrıca Kulüp Başkanı Volkan Can buradan gelecek olan gelirin yüzde 10’unun SMA kas hastalarına bağışlanacağını açıkladı.
Gençlik yıllarının Kırklareli’de geçmesinden dolayı Kırklareli ve Kırklarelispor için bir şey yapmaktan keyif aldığını ifade eden CriptoSwaps Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Cıbır; “Başkan bey ne dediyse kırmadık elimizden gelenin fazlasını yaptık. Bu yaptıklarımız hiçbir şey değil, bundan sonrasını çok daha fazla yapacağız. Çünkü, biz bir isim sponsoru veya bir forma sponsoru olaraktan değil, Kırklareli tokenleri çıkarttığımız zaman,kulübe önümüzde ki yıllarda her ay düzenli para sağlamayı hedefliyoruz. Biz biliyoruz ki bir şehir temsil eden en önemli iki unsur vardır sanat ve spordur. Spor ve sanat çok iyi olursa şehirlerde o il çok daha iyi tanınır. Biz Kırklarelispor için elimizden geleni yapacağız. Büyük takımlarda kendi tokenini çıkartıyor. Buradaki amaç kulübe ekonomik olarak katkı sağlamak ve kulüp ile taraftarı iç içe getirmek. Biz Kırklarelispor  tokenini çıkarttıktan sonra burada sadece yatırımcılara veya taraftarlara satmak değil, aynı zamanda bu tokeni  taraftarlar, Kulüp içerinde oylamaydı söz sahibiydi, yorumlardır bir mobil uygulama ile katkı sağlayacaklar. Kulüp ile taraftarı bütünleştirmezsek bu işlerin bir tarafı eksik kalıyor. Taraftarı çok olan taraftara sahip çıkan bir kulüp çok daha başarılı oluyor. 39 milyon adet token çıkartacağız. Kırklareli’nin plaka kodu 39 olduğu için 39 milyon adet token çıkarma kararı aldık. 5 Ocak 2022 günü itibariyle sadece Türkiye değil tüm dünyada Kırklarelispor tokeni CriptoSwaps borsamızdan satmaya başlayacağız. Borsamız Türkiye’de dışında yurt dışında 50 binden fazla yatırımcısı olan bir borsa. Kırklareli sevdalıları ve Kırklarelispor taraftarları aldığınız her token kulübümüze destektir. Aldığımız her token karşı takıma atılacak bir goldür bunu bu şekilde düşünerek alalım. Kulübe destek olunursa Kırklarelispor’un  önümüzde ki yıllarda süper lige kadar çıkacağına eminim. Kırklareli önemli bir şehir futbolda da imza atmanın zamanı geldi diye düşünüyorum ”dedi.(S. Koçtürk) 
 
Bilindiği üzere bizim kulüp gelirlerimizle ilgili özellikle de sabit gelir konusunda ciddi sıkıntılar var. Daha doğrusu sabit gelirimiz hiç yok. Bundan öncesinde kripto para konusunda geçtiğimiz haftalarda başka bir yatırımcıyla görüştük ve neredeyse anlaşma noktasına gelmiştik. Ancak Özkan Bey Kırklareli için önemli rakamlar verdiği için ve samimiyetine inandığımız için Kırklarelispor’umuza uygun olduğuna ikna olduk. Her iki taraf için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.Ayrıca Kulüp Başkanı Volkan Can buradan gelecek olan gelirin yüzde 10’unun SMA kas hastalarına bağışlanacağını açıkladı.Gençlik yıllarının Kırklareli’de geçmesinden dolayı Kırklareli ve Kırklarelispor için bir şey yapmaktan keyif aldığını ifade eden CriptoSwaps Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Cıbır; “Başkan bey ne dediyse kırmadık elimizden gelenin fazlasını yaptık. Bu yaptıklarımız hiçbir şey değil, bundan sonrasını çok daha fazla yapacağız. Çünkü, biz bir isim sponsoru veya bir forma sponsoru olaraktan değil, Kırklareli tokenleri çıkarttığımız zaman,kulübe önümüzde ki yıllarda her ay düzenli para sağlamayı hedefliyoruz. Biz biliyoruz ki bir şehir temsil eden en önemli iki unsur vardır sanat ve spordur. Spor ve sanat çok iyi olursa şehirlerde o il çok daha iyi tanınır. Biz Kırklarelispor için elimizden geleni yapacağız. Büyük takımlarda kendi tokenini çıkartıyor. Buradaki amaç kulübe ekonomik olarak katkı sağlamak ve kulüp ile taraftarı iç içe getirmek. Biz Kırklarelispor  tokenini çıkarttıktan sonra burada sadece yatırımcılara veya taraftarlara satmak değil, aynı zamanda bu tokeni  taraftarlar, Kulüp içerinde oylamaydı söz sahibiydi, yorumlardır bir mobil uygulama ile katkı sağlayacaklar. Kulüp ile taraftarı bütünleştirmezsek bu işlerin bir tarafı eksik kalıyor. Taraftarı çok olan taraftara sahip çıkan bir kulüp çok daha başarılı oluyor. 39 milyon adet token çıkartacağız. Kırklareli’nin plaka kodu 39 olduğu için 39 milyon adet token çıkarma kararı aldık. 5 Ocak 2022 günü itibariyle sadece Türkiye değil tüm dünyada Kırklarelispor tokeni CriptoSwaps borsamızdan satmaya başlayacağız. Borsamız Türkiye’de dışında yurt dışında 50 binden fazla yatırımcısı olan bir borsa. Kırklareli sevdalıları ve Kırklarelispor taraftarları aldığınız her token kulübümüze destektir. Aldığımız her token karşı takıma atılacak bir goldür bunu bu şekilde düşünerek alalım. Kulübe destek olunursa Kırklarelispor’un  önümüzde ki yıllarda süper lige kadar çıkacağına eminim. Kırklareli önemli bir şehir futbolda da imza atmanın zamanı geldi diye düşünüyorum ”dedi.(S. Koçtürk) 
 

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. EYVAH EYVAH TİPLERE BAK...