Trakya karmasına Kırklareli’nden 7 genç yetenek katıldı. Yapılan seçmeler sonucunda başarılı gençlere tebrik eden
Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Kırklareli Şubesi Yönetim Kurulu; sporcuları ve gelişmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini dile getirerek başarılar diledi.
Kırklareli’nin bölge futbolunda önemli yere sahip olduğunu dile getiren TÜFAD Kırklareli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Özay Balcı, “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Trakya Bölge Sorumlusu İsmail Taviş ve ekibi tarafından LYFA Tesislerinde yapılan Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ il karmalarınım katıldığı 2010 doğumlu oyuncular seçmeler sonucunda Kırklareli karmasından yedi oyuncumuz Aras Kara (Babaeski Doğan Spor) Ahmet Taşçı (Lüleburgaz Yıldırım Spor) , Adem Akbaş ( Kırklareli Gençlik Spor), Ömer Faruk Körelçiner (Kırklareli Doğuş Spor) , Çağatay Koçyiğit, Umut Cindir, Efe Alemdar ( Lüleburgaz Atletik Spor) Trakya Karmasına seçilmiştir” dedi.
“Başarılar gençler”
Gençlerin gelişiminde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Balcı, “Bundan sonra ki futbol hayatlarında tüm oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Ayrıca Kulüp Yöneticilerimize ve büyük fedakarlıklar içinde çalışıp ilimiz ve Türk futboluna katkı sağlayan antrenör arkadaşlarımıza da şükranlarımızı sunarız. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanımız Hasan Başdemir ve Hakem arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz.
Yapılan Trakya karması seçmelerinde oyuncularımıza, antrenörlerimize ve konuklarımıza su, kumanya ve ikram katkısında bulunan Lüleburgaz Belediye Başkanı Sayın Murat Gerenli 'ye, tesisleri kullanmamız da her zaman bize yardımcı olan LYFA Tesisleri Müdürü Şükrü Gülen ve LYFA Tesisleri çalışanlarına da çok teşekkür ederiz. Topun ve çocuğun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır” sözlerini ifade etti. (T.Ö.Tamtürk)
NE ARAMIŞTINIZ ?
ÇOK OKUNANLAR
-
Kupa Canavarı Uzunköprü Masterler!
04 Tem 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Çocuklarıyla girdikleri sınavda üniversiteyi kazanan kadınlar mezuniyet sevinci yaşadı
30 Haz 2024 -
Hasatta sona yaklaşılan Trakya'da buğday üreticisi verimden memnun
02 Tem 2024 -
Tekirdağ'da uyuşturucu operasyonunda 5 zanlı yakalandı
18 Tem 2024 -
Tekirdağ'da plastik atık geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın söndürüldü
18 Tem 2024
ÇOK YORUMLANANLAR
-
Köy Kanununa Günümüzde Kim Uyuyor? Kim Denetliyor?
27 Haz 2024 -
UZO Bir Kez Daha Uyardı, “Herkes Önlemlerini Alsın”
27 Haz 2024 -
Ayçiçekleri Yağmur Bekliyor
27 Haz 2024 -
Edirne'de "dur" ihtarına uymayan alkollü ve ehliyetsiz sürücü kovalamaca sonucu yakalandı
27 Haz 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Kahraman Şehidimiz Doğduğu Köyde Anıldı
27 Haz 2024
Son Yorumlar
- Halil Sert son yolculuguna ugurlandi: Çok çok kıymetli bir insandı ve Çok başarılı bir müdürüydü keskin nişancıydı. Allah gani gani rahmet...
- "Kırklareli için yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz": Kesimoğlu geçen seçimde haksızlığa uğrayıp bağımsız olunca oyumu ona vermiştim. Bu defa sen hem de ...
- Aday Dermenci, partililerle kahvaltıda bir araya geldi : Hayırlısı olsun inşallah kazanırsın ...
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol