Kırklareli’de Hakemler Sezonu Açtı

Kırklareli’de 2021-2022 futbol sezonunda görev alacak olan Hakemlerin yeni sezon açılış töreni Kırklareli Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı.

Açılış Konuşmasını yapan TFFHGD  Kırklareli Şube Baş-kanı Haşim PAZAR ; Pandemi koşulları nedeni ile her ne ka-dar futbola ara versek de yarın maçımız varmış gibi eğitimlerimiz ve antrenmanlarımız bireysel veya internet üzerin-den olsa da devam et-miştir. Kadromuza yeni hakem kardeşlerimizi k-azandırmaya yönelik h-akem kurslarımızın Kas-ım ayı başından itibaren startını veriyoruz. Maksadımız hem kadromuzu güçlendirmek hem de daha geniş bir kitle üzerinden yetenekli gençleri bulup Türk Hakemliğine ka-zandırmaktır. Buradan ailelere sesleniyorum. Çocuklarınızı bize emanet ettiğinizde gözünüz ar-kada kalmasın. Çünkü hakemlik kurumu adalet dağıtan, onurlu, ahlaken sağlam, gelişime ve sosyalleşmeye açık bir okuldur. Asker ocağı kadar disiplini önemesinden dolayı hakem oc-ağı da diyebiliriz. Tüm çalışma-larında İl Hakem Kurulumuz ’un yanında olarak her türlü destek ve iş birliği içinde hareket etmekteyiz. Ortada bir başarı ya da başarısızlık varsa hepimizindir.

İl Hakem Kurulu Başkanı Haluk DEMİRELİ, Gençlik Spor İl Müdürü Emrah Yüksel BABUŞCU, Önceki MHK 1.Bölge sorumlusu Ahmet ERDOĞAN, TüRFAD Genel Sekreteri Hüsamettin ÇELİK yaptıkları konuşmalarla sezon için başarı dileklerini ilettiler.
Gençlik Spor İl Müdürü Emrah Yüksel BABUŞCU ya İl hakem ve Gözlemci camiasına sağladıkları katkılar nedeni ile teşekkür plaketi verildi.
Klasman yükselen hakemlere kokart takılarak başarı belgeleri verildi. Aday hakemlikten il Hakemliğine terfi edenlere kokart ve başarı belgeleri verildi ve yemin töreni yapıldı.
Törene misafir olarak bir gün önce istifa etmiş olan MHK Birinci Bölge sorumlumuz Ahmet Erdoğan, Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri Hüsamettin Çelik, Gençlik Spor İl Müdürü Emrah Yüksel Babuşcu, ASKF Başkanı Hasan Başdemir, Futbol İl Temsilcisi Cafer Yüce, TÜFAD İl Başkanı Özay BALCI, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Bekir Göktaş, TFFHGD Genel Merkez Trakya Sorumlusu ve Edirne TFFHGD Şube Başkanı Yalçın Biçer, Edirne- Tekirdağ İl Hakem Kurulu ve TFFHGD üyeleri katıldılar.
(E.Baycan)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Hangi hakemler açmış sezonu fotoğraftakiler mi

  2. @rumuzsuz HANGİ FOTOĞRAFTAKİ HAKEMLER?

  3. Al birini vur ötekine!

  4. @İKİ KAFADARLAR HAKEMLERİ Mİ?

  5. Ne yazdıklarını bilmeyen ilk iki yorumcu.