Kırklareli Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serdar Türker, 1 Mart Cuma günü saat 10.30'da basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Seçim süreci hakkında bilgilendirme yapan Başkan Adayı Türker'e, aday adaylığı sürecinde yaşananları adil bulmayarak görevlerinden istifa eden isimler de katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) seçim sürecinden yapılan uygulamalara tepki göstermek adına görevden istifa eden isimler, şehrin ihtiyaçlarına cevap olacak adayın yanında olmak istediklerinin altını çizdi.
"Geri çekilmeyeceğim"
Başkan Adayı Türker hakkında çıkan birtakım iddialara yanıt vererek; "Her yerde Serdar Türker geri çekilecek, Serdar Türker bize katılacak gibi kirli söylemler yapıyorlar. Ben hiçbir zaman geri çekilmeyeceğim" sözlerini dile getirdi.
Bağımsız Belediye Başkan Adayı Türker, kahvaltıda yaptığı açıklamada yarışmanın adil ve etik yürütülmesi gerektiğini dile getirerek, "Başkan Adaylığına tek başıma karar vermedim. İnandığım bu yolun amacı, Kırklareli'nin geleceğidir ve adaylıktan vazgeçmedim. Kırklareli için yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz.Halkımız her şeyin farkında. Herkesin kişiliğini, karakterini, vizyonunu, dürüstlüğünü, ahlakını biliyor.
Böyle algı yaparak, mutlu aile tabloları sergileyerek ya da 10 yıldır söz verip yapılmayan projelerin ardından, son 10 günde, 1 ayda, 2 ayda böylesine iş yaparmış gibi aldı yaparak kimse kimseyi kandırmasın. Kırklareli halkı biliyor ki projeleri yapacak enerjisi olan, bilgi birikimi olan, vizyonu olan tek başkan Serdar Türker’dir. Size söz veriyorum Kırklareli’ni şaha kaldıracağız. Kırklareli halkımız rahat olsun. Serdar Türker hiçbir şekilde geriye çekilmeyecektir. 31 Mart’ta sandıkları patlatarak gümbür gümbür geleceğiz, Kırklareli Belediye Başkanı olacağız" ifadelerini dile getirdi. (Ş.Kenar)
Yorum Yazın
Yapılan Yorumlar
NE ARAMIŞTINIZ ?
ÇOK OKUNANLAR
-
Kupa Canavarı Uzunköprü Masterler!
04 Tem 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Çocuklarıyla girdikleri sınavda üniversiteyi kazanan kadınlar mezuniyet sevinci yaşadı
30 Haz 2024 -
Hasatta sona yaklaşılan Trakya'da buğday üreticisi verimden memnun
02 Tem 2024 -
Tekirdağ'da uyuşturucu operasyonunda 5 zanlı yakalandı
18 Tem 2024 -
Tekirdağ'da plastik atık geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın söndürüldü
18 Tem 2024
ÇOK YORUMLANANLAR
-
Köy Kanununa Günümüzde Kim Uyuyor? Kim Denetliyor?
27 Haz 2024 -
UZO Bir Kez Daha Uyardı, “Herkes Önlemlerini Alsın”
27 Haz 2024 -
Ayçiçekleri Yağmur Bekliyor
27 Haz 2024 -
Edirne'de "dur" ihtarına uymayan alkollü ve ehliyetsiz sürücü kovalamaca sonucu yakalandı
27 Haz 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Kahraman Şehidimiz Doğduğu Köyde Anıldı
27 Haz 2024
Son Yorumlar
- Halil Sert son yolculuguna ugurlandi: Çok çok kıymetli bir insandı ve Çok başarılı bir müdürüydü keskin nişancıydı. Allah gani gani rahmet...
- "Kırklareli için yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz": Kesimoğlu geçen seçimde haksızlığa uğrayıp bağımsız olunca oyumu ona vermiştim. Bu defa sen hem de ...
- Aday Dermenci, partililerle kahvaltıda bir araya geldi : Hayırlısı olsun inşallah kazanırsın ...
Kesimoğlu geçen seçimde haksızlığa uğrayıp bağımsız olunca oyumu ona vermiştim. Bu defa sen hem de onlardan sebep haksızlığa uğradın. Oyum sana. Ama ileri de kesimoğlu gibi "ben barıştım baba evine döndüm" dersen oyumu helal etmem. Sana yapılanlar ve iyi bir başkan olduğun için oyumu veriyorum. Ama o zaman bu oyu çöp eder ve duruşunu bozmuş olursun.