Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Korona Çağrı Merkezi hizmetlerine başladı

Kırklareli’de Korona virüs (Covid19) pandemisi nedeniyle kurulan ve 24 saat hizmet vermek üzere planlanan çağrı merkezi hizmetlerine başlayacağını duyuran İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:
“Çağrı merkezinde görev alacak personel ile değerlendirmelerde bulunarak, Türkiye genelinde olduğu gibi Kırklarelinde de Covid19 pandemisi nedeniyle vatandaşlara yardımcı olunması için başlatılan çalışmalar tamamlandı. Bu kapsamda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından vatandaşların ve sağlık çalışanlarının Pandemi ile ilgili sorularına 7 gün 24 saat cevap vermek için Pandemi Çağrı Merkezi kuruldu.

Ülke olarak pandemi salgınına karşı başarılı bir şekilde mücadele verildiğini dile getiren İl Sağlık Müdürü Dr. Çiğdem Cerit," Müdürlük olarak ilimizde vatandaşlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın Covid19 hastalığı hakkındaki talep ve şikayetlerine cevap vermek üzere Pandemi Çağrı Merkezi çalışmalarımıza hız verdik. Burada müdürlüğümüz bünyesindeki hizmet başkanlıklarını temsilen birer arkadaşımız görev yapacaktır. Arkadaşlarımız birbirleriyle entegre olarak vatandaşlarımızın ve çalışanlarımızın çağrılarına 7 gün 24 saat cevap vereceklerdir. Gelen çağrılar anında ilgili birimlere aktarılarak çözüm aranacak ve önerilerde bulunulacaktır"dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol