Kırklareli KYK Müdürlüğüne Veli Şen atandı

3 yıldır İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevi yapan Veli Şen, KYK İl Müdürü olarak atandı.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Kırklareli Öğrenci Yurdu’na Müdür olarak Veli Şen atandı. Şen, daha önce Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevi yapıyordu. Kurumlar arası geçiş görevde yükselme ile Kırklareli KYK İl Müdürü olarak göreve başladı.
Veli Şen hakkında…
12.04.1976 yılında Almanya’da bir işçi ailesinin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli’nin Çardak ilçesinde tamamladı. Trakya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Formasyon Eğitimini tamamladı.
Sırasıyla Ağrı Merkez Atatürk

 

Ortaokulu, Kırklareli Pınarhisar Kaynarca Ortaokulu ve Kırklareli Merkez Yoğuntaş Ortaokulu’nda Türkçe öğretmeni olarak görev yaptı. Van merkez Ortanca Ortaokulunda Yedek Subay Öğretmen olarak vatani görevini tamamladı. Askerlik dönüşü Kırklareli Merkez Yoğuntaş Ortaokulu’nda Okul Müdür Vekili olarak bir yıl süreyle görev yaptı.
Kırklareli Merkez TOBB And Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni iken Kırklareli Merkez Remzi Yapıcı Anadolu Öğretmen Lisesi Kurucu Müdür yardımcısı olarak görevlendirildi. Kırklareli Sağlık Meslek Lisesi ve Pınarhisar Anadolu Lisesi Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.
Kırklareli merkez TOBB Anadolu Lisesi Müdürü olarak görev yapmaktayken Milli Eğitim Bakanlığının 13.02.2015 tarihli kararı ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Evli, Furkan ve Suna isimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol