Kırklareli Belediye Başkan Adayı
Türker, adil olmayan ön seçim dolayısıyla bağımsız aday
olduğunu açıkladı.
Kırklareli'nde bağımsız belediye başkan adaylığı tekerrür etti. Geçen seçimi bağımsız olarak kazanan mevcut başkana rakip, bağımsız aday çıktı. Serdar Türker, 31 Mart Yerel Seçimleri için Bağımsız Belediye Başkan Adayı olduğunu 17 Ocak 2024 Çarşamba günü Cazibe Merkezi'nde açıkladı. Saat 15.00'da gerçekleşen adaylık açıklamasında Kırklareli Belediye Başkan Adayı Serdar Türker, yaptığı işleri dile getirerek Kırklareli için yapmayı planladığı projelerini dile getirdi. Başkan Adayı Türker, adil olmayan bir ön seçimden dolayı halkın kararına saygı duyduğu için aday olduğunun altını çizdi.
"Adil olmayan bir ön seçim
gerçekleşti"
Bağımsız adaylığına dair konuşan Aday Türker, "Öncelikle bu soruya cevap veremeden önce şunu söylemek isterim ki; Genel Merkezin yapmış olduğu Baştarafı Sayfa 1
bütün anketlerde birinci çıktım. Halka sorulduğunda yine birinci çıktım. Fakat buna rağmen tekrar bir ön seçim talebi oldu. Buna da saygı duyuyorum dedim. Ancak malumunuz, sizler de gördünüz. Adil olmayan bir ön seçim gerçekleşti" sözlerini dile getirdi.
"Rekorlarla kazanmış bir belediye başkanı olarak
karşınızdayım"
Kaynarca'da önemli bir başarı elde ettiğinin altını çizen Aday Türker, "Adil olmayan ön seçim sonucunda yıllardır Cumhuriyet Halk Partisi'nde emek veren bir üyenin, rekorlarla kazanmış bir siyasetçi bir belediye başkanı olarak bugün karşınızda bağımsız belediye başkan adayı olarak çıktı" ifadelerini dile getirdi.
Adalet için bağımsız adaylık
Halkın kararına ve tercihine saygı duyduğunu dile getiren Aday Türker, "Belediye Başkanı demek ahlakıyla dürüstlüğü ile çalışkanlığıyla yazısıyla topluma rol model olandır. Belediye başkanı kişiliği ile örnek olan kişi liderdir. Ben halkın başkanı olmak istiyorum. Ben Serdar Türker yaptıklarıyla faaliyet gösteren, başarılarıyla öne çıkmış bir aday olarak iş disiplini, çalışma şekliyle karşınızdayım. Sizinle bu yolda başaracağımıza inanıyorum. Unutmayın halk siyasetin üstündedir. En önemlisi adil hizmet verebilmek için bağımsız belediye başkan adayım" dedi.
Anasayfa
→
GÜNDEM
→ Kırklareli Belediye Başkan Adayı Serdar Türker, "Halkın başkanı olmak istiyorum"
Yorum Yazın
NE ARAMIŞTINIZ ?
ÇOK OKUNANLAR
-
Kupa Canavarı Uzunköprü Masterler!
04 Tem 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Çocuklarıyla girdikleri sınavda üniversiteyi kazanan kadınlar mezuniyet sevinci yaşadı
30 Haz 2024 -
Hasatta sona yaklaşılan Trakya'da buğday üreticisi verimden memnun
02 Tem 2024 -
Tekirdağ'da uyuşturucu operasyonunda 5 zanlı yakalandı
18 Tem 2024 -
Tekirdağ'da plastik atık geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın söndürüldü
18 Tem 2024
ÇOK YORUMLANANLAR
-
Köy Kanununa Günümüzde Kim Uyuyor? Kim Denetliyor?
27 Haz 2024 -
UZO Bir Kez Daha Uyardı, “Herkes Önlemlerini Alsın”
27 Haz 2024 -
Ayçiçekleri Yağmur Bekliyor
27 Haz 2024 -
Edirne'de "dur" ihtarına uymayan alkollü ve ehliyetsiz sürücü kovalamaca sonucu yakalandı
27 Haz 2024 -
Uzunköprü’de Böyleleri Barınmamalı! Ay Yıldızla Zorunuz Ne?
27 Haz 2024 -
Kahraman Şehidimiz Doğduğu Köyde Anıldı
27 Haz 2024
Son Yorumlar
- Halil Sert son yolculuguna ugurlandi: Çok çok kıymetli bir insandı ve Çok başarılı bir müdürüydü keskin nişancıydı. Allah gani gani rahmet...
- "Kırklareli için yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz": Kesimoğlu geçen seçimde haksızlığa uğrayıp bağımsız olunca oyumu ona vermiştim. Bu defa sen hem de ...
- Aday Dermenci, partililerle kahvaltıda bir araya geldi : Hayırlısı olsun inşallah kazanırsın ...
Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol