Kırklareli 5. Gençlik Olağan İl Kongresi yarın yapılacak

AK Parti’de gerçekleşecek olan Kırklareli 5. Gençlik Olağan İl Kongresi yarın yapılacak. 11 Şubat Pazar günü Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kongre saat 15.00’da başlayacak. Coşkulu bir şekilde geçmesi beklenen kongrede AK Parti Genel Merkezi’nin adayı Mevcut Başkan Bahadır Kovankaya oldu. Kovankaya, önümüzdeki Pazar günü gerçekleşecek kongreye tüm Kırklarelilileri davet ettiklerini söyledi.

Kırklareli 5. Gençlik Olağan İl Kongresi 11 Şubat Pazar günü saat 15:00’da Kırklareli Rektörlük Kültür Merkezi’nde yapılacak. Büyük güne hazır olduklarını ifade eden AK Gençler, başkanlarının yanında olduklarını vurguladılar. Gazetemiz muhabirlerine açıklamalarda bulunan AK Parti Kırklareli Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Kovankaya, “Kırklareli 5. Gençlik Olağan İl Kongresi, 11 Şubat Pazar günü saat 15.00’da Kırklareli Rektörlük Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Biz AK Gençlik olarak hazırız. Kongremize Kırklareli Halkı başta olmak üzere; teşkilatımızın değerli üyeleri ve tüm partili vatandaşlarımızı bekliyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Kongremiz başta şehrimiz Kırklareli olmak üzere tüm memleketimize hayırlı olsun” dedi.
Gençler üzerine düşen görevi
her daim laiki ile yapıyor
AK Gençliğin Bahadır Kovankaya’nın arkasında olduğunu ifade eden partili gençler, “AK Gençlikte her şey yolunda. Öncelikle Allah’ın izni ile 11 Şubat Pazar günü saat 15:00’da düzenlenecek olan Kırklareli 5. Gençlik Olağan İl Kongresi’ni atlatacağız. Ardından Kırklareli’mizi 2019’da AK Belediyecilik ile tanıştırmak için biz gençler olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. Biz inanıyoruz ki; 2019 seçimlerinde şehrimiz AK Belediyecilik ile tanışacak. AK Parti için, Ülkemiz için AK yolunda durmak yok, yola devam” dediler.
“Hedeflerimize ulaşacağız”
Hedefleri doğrultusunda yürüdüklerini ve hedeflerine ulaşacağını belirten Kovankaya “Türkiye’miz, milletimiz, Kırklarelimiz bizleri çok yakından ilgilendiriyor. Biz çok mutluyuz. Ne mutlu bize böyle şanlı böyle gurulu bir ecdada sahibiz. Biz gençlerimizi milletimize hizmet için AK Parti Çatısı altında yetişiyoruz. Ben Kırklareli Gençliği bu anlamda üzerine düşen tüm vazifeleri layıkıyla yerine getirdiğine inanıyorum. Bizler Allahın izni ile hedeflerimize ulaşacağız”
“Partimize hizmet edenlere çok teşekkür ediyorum”
“Ben AK yolunda partimize hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum. Bizler AK kadro olarak görevimizin ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bizler Kırklareli’nde oy potansiyelimizi arttırmak için varız. Bizler 2019’ hazırız”
“2019’da AK Belediyecilik ile Kırklareli tanıştıracağız”
“2019 seçimlerinde bütün belediyelere AK Parti damgasını vurmamız gerekiyor. Alper Başkanımızın da dediği gibi 2019 yılındaki seçimlerde Kırk Şehitler Tepesi’ne bayrağımızı dikeceğimize inanıyoruz” sözlerini sarf etti.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol