Kaya, aday adaylığını açıkladı

Daha önce CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı da yapan Özgür Kaya, dosyasını İlçe Başkanlığına teslim ederek CHP Lüleburgaz Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. 

Özgür Kaya, Lüleburgaz İlçe Başkanlığına dosyasını vererek Lüleburgaz Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Aday adaylığı ile ilgili bir açıklama yapan Kaya, “31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde, Lüleburgaz halkının hakkı olan sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla, üreten köylünün milletin efendisi olduğunu unutmadan işçiden emekçiden yana yürüttüğümüz siyasi mücadelemizin bu aşamasında önce insan önce hizmet diyerek CHP Lüleburgaz Belediye Başkanlığı adaylığı için başvuru dosyamızı İlçe Başkanlığımıza teslim ettik.
Daha iyi bir Lüleburgaz ve Lüleburgazlıların hak ettiği Avrupalı bir şehir yaratmak için aday olan tüm Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi aday adayı olan arkadaşlarıma başarılar dilerim.
Emek en yüce değerdir diyerek yıllarca birlikte mücadele ettiğimiz tüm yol ve dava arkadaşlarımızı da pazartesi günü yapılacak basın açıklamasına davet ediyoruz" dedi.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol