“Hızlı bir şekilde yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz”

AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz Kırklareli Valisi Osman Bilgin ile birlikte sel felaketi sonrasında Alpullu’da yeniden vatandaşlarla bir araya geldi. Devletin selden etkilenen vatandaşları ilk andan bu yana yalnız bırakmadığını vurgulayan
Milletvekili Selahattin Minsolmaz, yaraları hızlı bir şekilde sarmaya çalıştıklarını ve bir daha böyle bir afet yaşanmaması için tedbir çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti.

AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile Kırklareli Valisi Osman Bilgin Alpullu’da selden etkilenen vatandaşları ziyaret ettiler. Hızlı bir şekilde yaraları sarmaya devam ettiklerini vurgulayan Milletvekili Minsolmaz, bu süreçte daima teyakkuzda olan Kırklareli Valiliği, Alpullu Belediye Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, AFAD ve İl Özel İdare kurumlarına vatandaşlar adına teşekkürlerini sundu. AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Valimiz Sn Osman Bilgin ile Alpullu Beldemizde sel afeti sonrasında yeniden vatandaşlarımız ile birlikteyiz. 
Devletimizin tüm kademeleri afetin ilk anından itibaren şu zamana kadar hemşehrilerimizi yalnız bırakmadı. Hızlı bir şekilde yaralarımızı sarmaya devam ederken, diğer yandan bir daha böyle olası bir afetin yaşanmaması için tedbir çalışmalarımızı yürütüyoruz. Alpullulu vatandaşlarımızın birlik, beraberlik ve samimiyetle hareket etmeleri, dayanışma içinde duruş sergilemeleri bizleri daha da motive ediyor. Bu süreçte daima teyakkuzda olan Kırklareli Valiliği, Alpullu Belediye Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, AFAD ve İl Özel İdare kurumlarımıza da vatandaşlarımız adına şükranlarımı sunarım. Her şey beraberliğin gücüyle, yükselen bir Alpullu için!” (S.Ünver) 

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol