“Herkes bıktık usandık diyor”

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Kırklareli’nde gerçekleştirdiği saha çalışmalarının yanında CHP Genel Merkezi’nin görevlendirdiği diğer illerde de vatandaşla buluşuyor. Son olarak Erzurum’a giden Gündoğdu, buradaki izlenimini; “Erzurum sokaklarında, caddelerinde görüştüğümüz bütün vatandaşlarımız sıkıntılı ve sahipsiz bırakılmış ve artık ‘bıktık usandık’ diyor, ‘değişim zamanı geldi’ diyor” şeklinde özetledi.

CHP Kırklareli Milletvekili vecdi Gündoğdu, TBMM’nin tatile girmesinin ardından çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Saha çalışmalarına hem Kırklareli’nde hem de genel merkezin görevlendirmesiyle ülkenin diğer illerinde devam eden Gündoğdu, saha çalışmalarımız kapsamında bu kez Erzurum’a gitti. Gündoğdu Erzurum ziyaretine ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “2 Ağustos 2022 Salı günü Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında 128 milletvekili ve parti yöneticilerimiz ile birlikte Erzurum’da vatandaşlarımızla buluştuk. Erzurum çalışmalarımız sırasında Kongre Müzesi ziyaretimiz sonrası Kongre Caddesi’nde esnaf ziyaretleri yaparak sorunları, dertleri dinledik, çözüm önerilerimiz anlattık. Daha sonra Grup toplantımızı Erzurum’da gerçekleştirdik ve ardından milletvekilleri grupları olarak Erzurum sokaklarında, mahallelerinde, caddelerinde Erzurumlu vatandaşlarımızla kucaklaştık, dertlerine ortak olduk. Erzurum sokaklarında, caddelerinde görüştüğümüz bütün vatandaşlarımız sıkıntılı ve sahipsiz bırakılmış ve artık “bıktık usandık” diyor, “değişim zamanı geldi” diyor. CHP iktidarında; herkes nefes alacak, umutlar yeşerecek, hâkimiyet tek adamda değil, yeniden kayıtsız şartsız millette olacak. Çözüm CHP, umut, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu. Saygılarımla” dedi. (H.Murat Taner)

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. tufeyliye yarın yok 05 Ağustos 2022 Cuma 05:07:03

    Cehaleten seçtikleri aç sefil edince uyanan köle yaşamaktan usanan çocuklarını yarınsız kılmaktan utanan milletimiz türedi servet avcılarından hesap sormaya harabedilen ülkeyi yeniden kurmaya tekrar insandan sayılmaya hazırlar