“Her şey Trakyamız için”

Ankara Trakyalılar Vakfı Başkanı Gökhan Özgüç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Trakya Tanıtım Günleri'nin ardından ziyaretler ile yapılan çalışmalara destek veren isimlere teşekkür plaketi takdim etti. Trakya adına önemli işler için önemli bir eşiğin geçildiğini ifade eden Başkan Özgüç, "Destek veren Valilerimiz, Başkanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Trakya için el ele vererek çok güzel bir çalışmayı otaya koyduk. Bir sonraki tanıtım günlerini daha tecrübeli ve daha güzel hayata geçirmek için çalışmalarımıza da hız vereceğiz. Her şey Trakyamız için" sözlerini dile getirdi.

Kırklareli başta olmak üzre Trakya illerinde önemli ziyaretler gerçkleştiren Ankara Trakyalılar Vakfı Başkanı Gökhan Özgüç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, teşekkür plaketleriyle de çalışmalara destek veren isimlere şükranlarını sundu.
Vali Osman Bilgin ziyaret edildi
Kırklareli'nde ziyaretlerin başında Kırklareli Valisi Osman Bilgin'i ziyaret eden Ankara Trakyalılar Vakfı Başkanı Gökhan Özgüç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çalışmalar hakkında bilgi vererek teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Özgüç, "Trakyalılar Vakfı olarak Kırklarelimizin yeni valisi Sayın Osman Bilgin'i makamında ziyaret ettik. Kırklareli Valiliğinin Ankara'da gerçekleştirdiğimiz 1. ve 2. Trakya Tanıtım Günleri'ne öncülük etmesi vesilesiyle kendilerine plaket takdiminde
bulunduk. İlimizi çok daha iyi noktalara taşıyacağından hiç şüphemiz olmayan Sayın Valimize desteklerinden dolayı teşekkürü borç biliriz" sözlerini dile getirdi.
Lüleburgaz Belediyesi
ziyaret edildi
Ankara Trakyalılar Vakfı Başkanı Gökhan Özgüç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli’ye makamında ziyaret gerçekleştirdi. Vakıf Başkanı Gökhan Özgüç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilen 1. Trakya Tanıtım Günleri’nde gösterdiği çabadan ve Trakya’nın tanıtılmasında öncülük ettikleri için Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli’ye teşekkürlerini iletti.
Tanıtım günleri renkli geçmişti
Ankara'da Trakya Tanıtım Günleri'nde Trakya'nın tüm renklerinin sergilendiği projede, Trakya'ya ait köfteden, kavalaya kadar her lezzet ve renk Ankaralılara sunuldu. Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Trakya Tanıtım Günleri 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde binlerce kişiye ev sahipliği yaparak Trakya'nın renklerini Türkiye'ye tanıtıı.

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol