“Her sabah belediye aracımız tüm sokakları gezerek ekmek servisi yapıyor”

Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca beldesinde, belediyenin ekmek fırınında vatandaşlara 250 gram ekmek 1 liradan satılıyor. Belediye aracının her sabah tüm sokakları gezerek vatandaşlara ekmek servisi yaptığını belirten Belediye Başkanı Serdar Türker, her zaman Kaynarca halkının yanında olacaklarını söyledi.

Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ekmek üretimi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz fırınında halkımız için temiz ve hijyenik ortamda hiçbir katkı maddesi kullanmadan ekmek üreterek 250 gram ekmeği 1 liradan halkımıza sunuyoruz. Halkımız için her alanda en iyisini yapıyoruz. Ekmek fırınımızı sürekli ziyaret ederek, halkımız hazırlanan ekmekleri ve fırının genel durumunu bizzat kendim kontrol ediyorum” ifadelerini kullandı.
“Yılın 365 günü Halkımız için çalışıyoruz”
Türker vatandaşların yanında olacaklarını ifade ederek, “Yılın 365 günü Halkımız için çalışıyoruz. Kar, yağmur demeden her sabah belediye aracımız tüm sokakları gezerek yaşlı, engelli tüm vatandaşlarımıza ekmek servisi yapıyor. Her zaman halkımızın yanında olacağız. Emek veren ekibimize teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Sayın Serdar başkan siz var ya Kırklareliye başkan olması gerken insandınız. Küçük bir kasabayı bu hale getiren Kırklarelini uçururdu. Tabi kıymet bilene.