Hastalara umut oldu

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü, Kırklareli’nde ikamet eden Emin Cebeci tarafından önemli bağışların yapıldığını ifade ederek, hayırsever vatandaşa teşekkür plaketi takdim etti. Paylaştıkça büyüyen mutluluk ve umutların hastalara derman olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Cerit, bağışı gerçekleştiren Cebeciye teşekkür plaketi takdim etti.

İhtiyacı olan hastalarda kullanılmak üzere gerçekleştirilen bağış ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü, “Hayırseverimizden sağlık hizmetlerine önemli bağış Kırklareli’nde ikamet eden Emin Cebeci tarafından ihtiyacı olan hastalarda kullanılmak üzere Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanemize; 1 Adet Kalp Akciğer Canlandırma Cihazı, 1 Adet Yenidoğan Sarılığı Ölçme Cihazı (kan alma işlemi yapılmadan), 6 Adet Tekerlekli Sandalye bağışında bulunuldu.
Kıymetli bağışlarından dolayı Emin Cebeci’ye İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Cerit tarafından plaket ve hastanemiz başhekimi Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Hastanede düzenlenen bağış törenine Kırklareli Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Nilgün Sema Çomaklı, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Uzmanı Fisun Çeken ve hayırseverimizin kardeşi Saffet Cebeci de eşlik etti. Hayırseverlere teşekkür eder, bağışlanan cihaz ve ekipmanların Kırklarelimize hayırlı olmasını dileriz” sözlerini ifade etti. (A.Kaya)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol