“Halkımızın sorunlarını çözmek için büyük gayret sarf ediyoruz”

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanlığı tarafından her pazartesi günü gerçekleştirilen halk günlerinden biri de dün yapıldı. Halkın yoğun katılım gösterdiği çözüm odaklı toplantıda vatandaşların sıkıntıları görüşülerek çözüm yolları arandı.

AK Parti Merkez Parti Binası’nda dün halk günü gerçekleştirildi. Toplantıda halkın sorunları görüşüldü, çözüm yolları sunuldu. Geleneksel halk toplantısına katılan vatandaşların sıkıntılarını ve görüşlerini tek tek dinleyen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, oldukça verimli bir toplantı geçirdikleri ifade etti. 

Kırklareli halkına destek olmak ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için gece-gündüz aralıksız bir şekilde çalıştıklarını vurgulayan Alper Çiler, “Haftalık Olağan Pazartesi gününde yine hemşerilerimizle hasbihal ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. Halka hizmet, Hakka hizmet. Durmak yok yola devam. Vatandaşların takdiri ile bu koltuklarda oturuyoruz.
“Biliyoruz ki vatandaşın derdi bizim derdimiz”
Onların sevgisi ve inancı her şeyin üstünde yer alıyor.
Halkımızdan daha büyük bir güç olduğunu düşünmüyorum. Bize bu görevi layık gören halkımız için çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki vatandaşın derdi bizim derdimiz. Onların da bize karşı sevgisini gördükçe daha fazla çalışmak için kendimizde güç buluyoruz. Öncelikle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda halkımızla yüz yüze, samimi bir ortamda görüşerek Kırklareli ve onlar için yapabileceğimiz işler hakkında konuşuyoruz. Halkımız şehirde yaşanan sıkıntılara birebir şahit olduğu için bizlerle diyalog halinde oluyor. Bizlerde halkımızın sorunları dinleyip çözüm önerilerinde bulunuyoruz.
“Her hafta oldukça verimli toplantılar geçiriyoruz”
Çok çalışarak sorunları çözerek oturduğumuz koltuğun hakkını vermeye çalışıyoruz. Her hafta oldukça verimli toplantılar geçiriyoruz. Halkımıza olabildiğince fazla yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Onların yaşadığı her sıkıntıya, probleme elimizden geldiğince ortak oluyoruz ve bunları bilen halkımız da her hafta gerçekleştirdiğimiz halk toplantılarına yoğun katılım gösteriyorlar.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. yanlarına kalmayacak 25 Aralık 2019 Çarşamba 11:38:47

    Marslıların işgalen uzaydan gelip birbuçuk düzine yıldır ülkemizde yarattıkları felaketleri çözmeye yönelik çabalarınıza halkımız yanıt verip radikal bir çözümle bu işgali sona erdirecektir.