Gıda Mühendisliğini, Sihirbazlık Gösterisiyle Anlattılar

Kırklareli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından “Gıda Mühendisliği ve Sihirbazlık” isimli illüzyon gösteri sergilendi. Gıda mühendisliğinin iş alanlarını, gıda sektörünü, peynir üretim prosesini ve gıda katkı maddeleri gibi konularının illüzyon sanatı ve stand-up birleştirilerek anlatıldığı gösteri büyük beğeni topladı.

Kırklareli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü 4. sınıf öğrencileri Aytaç Aksu ve Ozan Çavuş, “Gıda Mühendisliği ve Sihirbazlık” isimli illüzyon gösteri hazırladılar.
Danışmanlığını Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hatice Şanlıdere Aloğlu’nun yaptığı gösteride Aytaç AksU ve Ozan Çavuş; gıda mühendisliğinin iş alanlarını, gıda sektörünü, peynir üretim prosesini ve gıda katkı maddeleri gibi konuları illüzyon sanatını kullanarak stand up gösterisi eşliğinde anlattılar.
Gıda mühendisliğinin sorun ve problemleri
anlatıldı
Gıda Mühendisliği Bölümü akademisyen ve öğrencilerinin ilgiyle seyrettiği ve eğlenceli dakikaların yaşandığı gösteride Aksu ve Çavuş’un performansları büyük beğeni topladı. Gösteri; gıda mühendisliği mezunlarının karşılaşabilecekleri sorunlar ve fırsatlar ile yönelebilecekleri alanlar hakkında bilgilendirme yapılmasının ardından sona erdi.

Yorum Yazın

Yapılan Yorumlar

  1. Cennet mühendisliği sihrine devletini elden çıkaranlar gıda mühendiliği sihri ile açlık ve yoksulluğu unuturlar.