Gençler istedi Lüleburgaz Belediyesi yapıyor!

“Halı saha ve basketbol sahası çok yakında hizmette”
Lüleburgaz Belediyesi, kentin TOKİ bölgesinde vatandaşın spor alanı talebini hayata geçiriyor. Ekiplerin hummalı bir şekilde çalıştığı, içerisinde basketbol sahası, halı saha ve yürüyüş parkuru bulunacak spor alanı çok yakın bir zaman içerisinde vatandaşın hizmetine sunulacak. Alanla ilgili konuşan Başkan Gerenli, “Komşularımıza verdiğimiz her sözü birer birer yerine getiriyoruz” dedi.


Lüleburgaz Belediyesi vatandaşa verdiği sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyor. Son 4 yılda belediyeye ait atıl alanları birer birer kullanılabilir yeşil alan ve gençler için spor alanları olarak hizmete sunan belediye, şimdi de TOKİ bölgesinde vatandaşlara verdiği sözü yerine getiriyor.
Halı saha, basketbol sahası ve yürüyüş parkuru
Yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik alanda gerçekleştirilen çalışma kapsamında halı sahanın zemin düzenlemelerine geçilirken basketbol sahasında da son aşamaya gelindi. Her iki spor alanının tamamlanmasının ardından ise yürüyüş parkuru ve peyzaj çalışmalarıyla son dokunuşların gerçekleştirileceği alan ücretsiz bir şekilde halkın kullanımına sunulacak.
“Sözlerimizi yerine getirmeye devam ediyoruz”
Alanın çok yakında açılacağını müjdeleyen Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli şöyle konuştu: “Sizlere verdiğimiz her sözü birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz. Göreve ilk geldiğimde TOKİ’deki komşularımıza verdiğimiz spor alanı sözümüz hayata geçiyor. Basketbol sahası, halısaha ve yanında yer alacak yürüyüş parkuru TOKİ bölgemize çok yakışacak. Siz isteyin, biz sizin için yapmaya devam edeceğiz. Çok yakında açılışını yapacağımız spor alanımız komşularımıza şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.” (Haber Merkezi)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol